Karabasan SAVAŞ ÖZETİ

• Konuyu başlatan DeletedUser46998
  • Başlangıç tarihi

BirDost*

Ağır Atlı
bayram öncelikle botu kullanan zaten kendal mehmet abi sus ve oyna :)

bunlar hem çiftlik asistanından yağma botunu hemde diğer botu kullanan isimler :)

mesajlaşmalar duruyo elimde yapılmış. kendalın botu tanıtma ve nasıl kullanılacağını anlattığı mesajlaşmalar neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum :D

forumdaki ragnar var ya hani :) onun klan forumunda kullandığınız smileleri nasıl kıvırtarak yutturmaya çalıştığına dair kanka nasıl olmuş ama iyi demiş miyim diye attığı mesajlar :D o smileler çiftlik asistanını kullananlarda otomatik çıkıyordu. bi zaman sonra çok göze battığını farkedince .D diye gülücük koymaya başladınız.

bak şimdi Allah hakkı için senin çiftlik asistanı botunu kullandığını görmedim ama diğer kadirin yazdığı botu kullandığınızı biliyorum :) tolga olsun kendal olsun doğan olsun mehmet abi olsun.

şimdi sen yapmadığın şeyler için istediğin kadar konuş diyecek birşeyim yok ama yapılmış birşeyi inkar edersen de o zaman yüzüne yüzüne vururum ben o yapılanları ;)

hadi bakim şimdi sen dön oyununa farm villeni oyna oyun oynayacak olduğundada bacağından ameliyatçılık oyna.