KARABASAN diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
benim açtığım konuda ancak boş konuşan biri varsa o sensin la ;) Biz dağılmayız da bakalım siz orda kalıcı mısınız?? :D

İnşallah dağılmassın inan senden daha çok istiyorum bunu

*Despi* bugün saat 22:13
dağılmıyacak gerekirse onları yıkacak klanla bizde savaşırız :)

Bak bu bi arkadaşıma yolladığım mesaj sizin dağılmamanızı sizden daha çok istiyorum :) Baban bile benim kadar düşünmüyodur seni :D :D

He yerimiz belli, bizi yıkacak klan varsa da gelsin yıksın :) Şuan no diplomasi oynuyoruz senin gibi önümüze geleni müt eklemiyoruz :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
öncelikle oyunun kurallarını ben mi? öğreteyim şu saniyeden sonra,özgür önce konuşmalarına çeki düzen ver ne la bu samimiyet,kankan mıyım ben senin,düşman bile olsan karakterin olsun,gene bir şeyler zırvalicaksın açtığım konuyu kirletip gideceksin ne boş büyütmüşler seni yaaa :D senle polemiğe girmekten bıktım,istediğin kadar diplomasisiz git ben asla ödün vermem klanımdan.....

Önüme geleni müt mü eklemişim alla alla,bir de beni koricakmış ehehehe :D D: güldürdün...1 de no diplomasi falan abisi seni çok iyi tanıdım bugün istediğin kadar klan yık 1. ol ama oyunculuğunu bugün daha da pekişttirdim . :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
oy oyy bıktım artık sabrımı taşırdınız artık üff yeter ahjghkljgfhjkşsadf :D :D :D neyse savaşında konuşun gerisi hikaye.

DeletedUser

Ziyaretçi
:D :D :D :D :D

La oğlum yemin ederim şu oyunda çok boş adam tanıdım da senin gibisini görmedim,duymadım yani :) kimsin la sen ? bir laf var dün ottun bu gün koktun diye , seni bu oyunda kim ipliyor la ?

Önce adam ol sonra gel bana bir şey söyle :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi

La oğlum yemin ederim şu oyunda çok boş adam tanıdım da senin gibisini görmedim,duymadım yani :) kimsin la sen ? bir laf var dün ottun bu gün koktun diye , seni bu oyunda kim ipliyor la ?

ağır konuşmayı gerektiricek bi durum yok, ben bunu gördüm sadece bizim çocukta demiş olabilir, oyundan anlamıyosun falan dersin oyunculuğuna giydirirsin ama adamlığına bişey demeye hakkın yok.

DeletedUser631

Ziyaretçi

sen ne kadar büyüttün la kendini gözün de...snickers verim mi? :D

özgür adam olsan w14 tte sıralamaya oyniyan oyuncuların arkasına sığınmazdın adam olsan ferhatla planlar yapmazdın önce adam olmayı öğren adam olmayı.... ı insanlar sana nasıl güveniyor şüphe duymaya başladım,senin nerde bir çıkarın varsa oraya gidiyorsun dediğim gibi söz konusu adamlıksa beni taniyanlar bilir ama seni tanıyanlar maskenin arka yüzünü daha görememişler,çıkarcı bir oyuncudan başka biri değilsin....

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşım benim buna oyunculuk anlamında kanıtlayacak hiç bir şeyim yok clasikte ilk 3-5 den düşmeyen adama istediği kadar oyun bilmiyorsun desin onu kim tınlar ki ?

Bu arkadaş sürekli bizde karaktersiz olduğumuzdan bahsediyor biz laf söyleyince mi zorunuza gidiyor :)

Ki adamlık saygı ile başlar, sen istediğin kadar adamım de insanlara saygın yoksa hiç bir şey olamazsın, bu arkadaş da saygısız malesef ki :)

Neyse ben gider seviyeyi düşürmeye gerek yok dediğim gibi umarım biz yanınıza gelene kadar dağılmaz bu klan

DeletedUser

Ziyaretçi
sen ne kadar büyüttün la kendini gözün de...snickers verim mi? :D

özgür adam olsan w14 tte sıralamaya oyniyan oyuncuların arkasına sığınmazdın adam olsan ferhatla planlar yapmazdın önce adam olmayı öğren adam olmayı.... ı insanlar sana nasıl güveniyor şüphe duymaya başladım,senin nerde bir çıkarın varsa oraya gidiyorsun dediğim gibi söz konusu adamlıksa beni taniyanlar bilir ama seni tanıyanlar maskenin arka yüzünü daha görememişler,çıkarcı bir oyuncudan başka biri değilsin....

:) yav he he, çoluk çocuk ve veletlerle muhattab olmayacağım.

hadi size başarılar.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Arkadaşım benim buna oyunculuk anlamında kanıtlayacak hiç bir şeyim yok clasikte ilk 3-5 den düşmeyen adama istediği kadar oyun bilmiyorsun desin onu kim tınlar ki ?

Bu arkadaş sürekli bizde karaktersiz olduğumuzdan bahsediyor biz laf söyleyince mi zorunuza gidiyor :)

Ki adamlık saygı ile başlar, sen istediğin kadar adamım de insanlara saygın yoksa hiç bir şey olamazsın, bu arkadaş da saygısız malesef ki :)

Neyse ben gider seviyeyi düşürmeye gerek yok dediğim gibi umarım biz yanınıza gelene kadar dağılmaz bu klan

sen o kafanı yorma şimdilik az ötede yaşa,bu konuyu seviyesizleştiren bizzat sensin,şimdi classicte de sıralama yaptın diye övünmeye başlarsın sen saçmala dur ben gidiyorum....

edit:benin açtığım konuya da muhalefet olmazsan sevinir... :D

Bengam

Ağır Atlı
Oyunun kızısması iddaya binmesi güzel ama forumda seviye düşmemeli özgüründe dediği gibi söylencek söz oyunda söylenir :) biz clasicde öyle yaptık :D