-kara-

• Konuyu başlatan olimposluhera
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
-KARA- BU KURULUŞ BİR KLAN DEĞİL.. BİRLİKTİR..!

Karınca ve Hz.İbrahim'in Hikayesini Bilenler.. Unutmamalıdır ki..! Kartal Karıncayla Dalga Geçerken 1 Su Damlasıyla İbrahim'i Yakacak Ateşin Sönmeyeceğini İma Ederek Onu Küçük Görmüş ve Demiş ki ; 1 Damla Su ile Bu Cüsse ile Sen o Ateşi Nasıl Söndüreceksin ..! Kahkahalara Boğularak Sorar..! Ve Karınca Döner Der ki ; Söndüremesek Bile Tarafımız Belli Olur..!

Fatih Sultan Mehmed'in İstanbul'a Aşkını Bilenler..Unutmamalıdır ki..! Bütün Herkes Olmaz Alamazsın Orduyu Telef Edersin Derken .. O Yüce Komutan Fatihler Fatihi Sultanlar Sultanı Onlara Hitaben..! Ben Benden Önceki Sultanlara Benzemem Ben Sultan Mehmed Han'ım .. Ya İstanbul Beni Alır Yada Ben İstanbul'u Der ...

Türk Komutanı Mete Han'ın Cesaretini Bilenler.. Bir gün Veziri İle Mete Dağın Yamacından Aşağıda Savaşacakları ÇİN Ordusuna Bakarlar ve Vezirin içi Ürperir Kalabalıktan.. Mete Arkasını Döner Düşünceli Bir Vaziyette .. Vezir İçinden Savaştan Vazgeçildiğini Düşünerek Sevinçle Sorar Kararınız Nedir HAN'ım Ne Düşünüyorsunuz.. METE HAN'dan ibretlik Cevap Gelir.. BEN BU KADAR ÇİNLİYİ NEREYE GÖMECEĞİM ONU DÜŞÜNÜYORUM..

KISSADAN HİSSE ODUR Kİ..!

BİZİ..! NE KARINCA GİBİ KÜÇÜK GÖRÜP GURURLANMAYIN..

W14'ü..! İSTANBUL ZANNEDİP FETHEDİLEMEZ ZANNETMEYİN..

PRORESPAWN'ı ..! GÖZÜNÜZDE BÜYÜTÜP YENİLMEZ ZANNETMEYİN..!

ÇOK SAVAŞLAR KAZANIR ÇOK SAVAŞLAR KAYBEDERİZ..! AMA BİZ BİLİRİZ Kİ ASLA YALNIZ DEĞİLİZ..!

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Herşey iyi güzelde bu klandaki çoğu oyun Hücum klanlarından sonra kurulan klanların hepsine girmişler ki o klanların hepsi Prorespawn'a direnemeyerek dağılmışlar :D en son sahi klanı vardı ki oda parçalandı artık :D

Diyeceğim odur ki özgüven cesaret önemli şeyler ama w14 için biraz geç kalındı bence :D
Şom ağızlıyımdır ben daha fazla bişey söylemicem :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hucum gibi respawn ın kemik kadrosu toplu hesap sil yapmazsa kapatırlar dünyayı. Kapatsınlar da ben de şu dünyadan kurtulayım elim varmıyor sil yapmaya :D

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Buraya bunları yazıyorsunuz sonra barış öneriyorsunuz ne iştir anlamadım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
BARIŞ Önermeninde taktik ve yolları vardır.. Bende Anlam Veremedim Ama Yukardada Dediğim gibi İmkansız Gibi Görünen Ama Olmayacağı Anlamına Gelmeyen Bir Çok Şey Meydana Gelmiştir.. Karşınızdaki Düşman Ne Kadar Büyükse Bu Ona Düşman Olarak Sizinde Büyük Olduğunuzu Belirtir..

Mesele Tahminler Yürütüp Takip Etmek Değil .. Birşeylerin Uğruna Zaman Harcamak ve Gerekirse Yenmek Yenilmektir..!