Kara Dağ'ın Canavarı Hakkındaki Görüşleriniz

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Etkinliğimiz word 47de aktif olmayacak.

DeletedUser34400

Ziyaretçi
Bu hiç hoş bir tutum olmadı . 47 hızlı dünya olarakmı tabir ediliyor neresi hızlı peki ? Bir çok kişi dün msjı alınca bu etkinlik ile alakalı planlar yaptı ve herhangi bir açıklama olmadan 47 de açılmayacak deniliyor .

Teşekkür ederiz yakışmadı

DeletedUser58862

Ziyaretçi
ilk defa bir etkinliğin her dünya da olup 1 dünyada olmadığını görüyorum.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
47 ye üvey evlat muamelesi mi yapıyorsunuz şimdi :D

husus

Kılıç Ustası
madem 47.dünyada aktif olmayacak neden Kara Dağ'ın Canavarı tekrar kanat çırpmaya başladı! diye mesaj atıyorsunuz abiler ben kara dağ canavarını avlayamayacaksam ne anladım bundan

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Etkinliği beklemenize rağmen etkinliğin başlamaması kötü bir durum. Bu konuda haklısınız.

47. dünya yeni açıldığı için etkinliğin orada aktif edilmesi dünyanın dengesini bozabilir. Daha önce de bu tür etkinliklerin yeni açılan dünyalarda aktif edilmediği durumlar olmuştu.

Etkinlik planlanırken 47. dünyada aktif olmayacak şekilde planlandı. Buradaki sorun bilgilendirme mesajını atarken bu durumu gözden kaçırıp tüm dünyalara mesaj göndermemiz oldu. Tamamen bizim hatamız ve üzgünüz.

Etkinlik duyurusunda düzeltme yapıldı ancak maalesef atılan mesajı geri alma imkanımız yok. Bu konuda affınıza sığınıyoruz.

47. dünyadaki gelecekteki etkinliklerde görüşmek üzere...

Hepinizden özür dileriz.

Wist

Kılıç Ustası
Etkinliği beklemenize rağmen etkinliğin başlamaması kötü bir durum. Bu konuda haklısınız.

47. dünya yeni açıldığı için etkinliğin orada aktif edilmesi dünyanın dengesini bozabilir. Daha önce de bu tür etkinliklerin yeni açılan dünyalarda aktif edilmediği durumlar olmuştu.

Etkinlik planlanırken 47. dünyada aktif olmayacak şekilde planlandı. Buradaki sorun bilgilendirme mesajını atarken bu durumu gözden kaçırıp tüm dünyalara mesaj göndermemiz oldu. Tamamen bizim hatamız ve üzgünüz.

Etkinlik duyurusunda düzeltme yapıldı ancak maalesef atılan mesajı geri alma imkanımız yok. Bu konuda affınıza sığınıyoruz.

47. dünyadaki gelecekteki etkinliklerde görüşmek üzere...

Hepinizden özür dileriz.

Mayıs keşke kuru bir özür yerine daha başka bir şey yapsaydınız

husus

Kılıç Ustası
araya başka etkinlik sıkıştıramazmısınız abi hiç mi gün yüzü görmeyecek bu 47.dünya

DeletedUser34400

Ziyaretçi
Yani tam da bu türlü bir açıklama bekliyordum aslında her zaman olduğu gibi fakat !

burda önemli olan etkinlik msjı çekilmesi yada etkinliğin başlamaması değil . Madem belli bu saate kadar bilgilendirme msjı atılması gerekirdi umutlandırıp bekletilmek kadar can acıtan bir durum yoktur

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Başka bir şey yapabilsek inanın yapardık. Bu konuda beklentilerinizi maalesef karşılayamayacağız.

Bunun haricinde tepkinizi anlayabiliyorum ancak bu durum sürekli oluyor gibi bir ifade de uygun değil. Uzun süredir bir çok etkinlik sorunsuz bir şekilde yapılıyor.

Ayrıca bu durumu fark ettiğimiz anda başlığa gelip gerekli açıklamaları yaptık.

erkan baba

Kılıç Ustası
Merhaba,
Diğer dünyalarda olan etkinlik bu dünyaya neden etkilemedi mesaj geldiği halde başlamadı etkinlik ?

DeletedUser58862

Ziyaretçi
47 ye gelmiyor dünya yeni açıldığı için forumda konusu var.

-AzraiL-

Yasaklı
Etkinlik açılsaydı ne gibi bir zarar ı olacaktı ki.Diğer Dünyalardakinden farkı olmayacaktı bana göre.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Etkinliği açılması dediğiniz gibi dengeleri etkileyebilir ama
Etkinlik paylaşılırken hızlı ve Klasik dünyalarda olmayacak yazıyordu
Etkinlik başladıktan sonra w47yi yazdınız

Doğrudur önceden yeni dünyalarda da olmuyordu ama
bunu belirtmeyip oyun başladıktan sonra yapmanız bence doğru değil.

Bismarck.

Kılıç Ustası
Etkinlik açılsaydı ne gibi bir zarar ı olacaktı ki.Diğer Dünyalardakinden farkı olmayacaktı bana göre.
oyunun başında zaten pazardan maden çekilerek yeterince avantaj sağlanıyor bide bu tür etkinlikler ile uçurumlar oluşmasın diye düşünmüş olabilirler

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Etkinliği açılması dediğiniz gibi dengeleri etkileyebilir ama
Etkinlik paylaşılırken hızlı ve Klasik dünyalarda olmayacak yazıyordu
Etkinlik başladıktan sonra w47yi yazdınız

Doğrudur önceden yeni dünyalarda da olmuyordu ama
bunu belirtmeyip oyun başladıktan sonra yapmanız bence doğru değil.
Takım liderimin dediği gibi söylenmekte haklısınız.Sorduğunuz sorunun cevabı gayet basit bizlerinde daha sonradan haberi oldu ve yukarıda belirtildiği gibi elimizden bir şey gelmiyor.