Kapanış

• Konuyu başlatan Deleted User - 5441926
  • Başlangıç tarihi

KURMAY**

Milis
halk arasında hangi işte çalışırsa çalışsın hangi statüte olursa olsun kendini yetiştirememiş ve bu ezikliğini bu oyun üzerinden çıkarıp rahatlamaya çalışan insanların egolarını görüyoruz. oyunculuk 0 ama cebindeki parayla hava atmaya çalışılan bi ortam oldu . Sırf dünya kapatmak için insanlar herşeyi yapıyorlar . eee biz kapatamadıkda ne olduk oynadık kendi stratejimizi çizgimizi bozmadık he olmadı ne yapalım yani en azından bildiğimiz yoldan oynadık herkesle savaştık ben zaten biliyodum bizi savaşarak değil başka yolla yeneceklerini ama sırf kapatcam diye kimsenin arkasından iş çevirmedik güzel insanalr tanıdık şimdi bu güzel insanlarla başka w ye giricez tam kadro bu w yi kaybettik ama diğer w yi kazanıcaz belkide . Eski tadı tuzu yok özellikle böyle halk tarafından dikkate alınmayaak insanların sırf cebinde parası olması yüzünden millette bişi sanıyor :D . eskiden savaşanın kazandığı oyun olsa keşke paranın oyunu çok etkilemediği eski zamanlara dönse . w59 yerine keşke klasik dünyaya başlasaydık ...

Parayla oynamak hava atmak bize gelmez diyorsan klasikte kumarını oynıyacaksın Ekrem abi

Bol şansss

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
En fazla prenin harcandığı dönemde 1 ay süren savaşın yeterince fazla bile olduğu apaçık ortada diğer Klanlar temiz temiz kıtasını kapatırken bizler savaşıyorduk. Ama geç olsun güç olmasın birleştik ve kapatıyoruz.
2 hafta savunma yaptınız başka ne yaptınız ben hatırlamıyom atılan savın 3/1 de bizden atıldı :D SANIRSIZ
Parayla oynamak hava atmak bize gelmez diyorsan klasikte kumarını oynıyacaksın Ekrem abi

Bol şansss
nerde oynayacağımı sanamı sorucam aslanım

Art Of War*

Hafif Atlı
aslında üniversite seviyeleri savaş kesim köy alımı felana göre artsa veya o klanda bulunan oyuncu kesimleri yağması felan filana göre seviye alsa belki güzel olabilirdi ama şu kesin geliştirilmesi lazım böyle olmaz bu dünya :D
o olmaz da dünya özellikleri ile bir çözüm üretilebilir.

GermanBaby

Baltacı
Oyunun amacı zevk almak, dünyanın amacı dünyayı kapatmak.
Bence bu iki şey farklı, herkes bunu idrak ettiğinde keyif alabilirler bu oyundan diye düşünüyorum. Öbür türlü dünyayı kapatma hırsı, oyun zevklerinin önüne geçiyor, görüyorum ki sabahlara kadar uykusuz kaldığın bir oyun için, çok emek verdim diyenler oluyor.
Halbuki oyun bu işte, keyif alacak yerlerini cımbızla çekin, cımbızınız yoksa vereyim :p

KURMAY**

Milis
Ekrem abimiz 58.dünyaya kendi kumarıyla renk katmış bi abimizdir oyundanda kendisi takip ederek bunlara aşina oluyordum

düzgün çizgisini bozmayan kalenderdir

kendisi özellikle kumara olan düşkünlüğüyle öne çıkan bi isim

Ekrem abim yalnız başına kumar camiasına yön verirdi

Son kumarınıda oynayıp masadan kalkması benide derinden etkilendirmiştir

Kalbimizdesin Ekrem abi

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Oyunun amacı zevk almak, dünyanın amacı dünyayı kapatmak.
Bence bu iki şey farklı, herkes bunu idrak ettiğinde keyif alabilirler bu oyundan diye düşünüyorum. Öbür türlü dünyayı kapatma hırsı, oyun zevklerinin önüne geçiyor, görüyorum ki sabahlara kadar uykusuz kaldığın bir oyun için, çok emek verdim diyenler oluyor.
Halbuki oyun bu işte, keyif alacak yerlerini cımbızla çekin, cımbızınız yoksa vereyim :p
Tabi her oyunun asıl amacı keyif almak, stres atmak :) Ama genelde bende dahil bunu dünya bittiğinde ya da havlu attığımızda farkına varıyoruz.

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
2 hafta savunma yaptınız başka ne yaptınız ben hatırlamıyom atılan savın 3/1 de bizden atıldı :D SANIRSIZ
nerde oynayacağımı sanamı sorucam aslanım

Her şeyin farkındayız güzel insan her şeyin arkadan iş çevirmez gece yarısı herkes kendi yoluna deyip pakt bozarsın

3 te bir savunmayı siz attınız ya 50 kılıç 4 mızraktan olusan oyun bası verilen askerlerin oldugu iki hesaptan destek atarsınız çünkü bize 300 kılıç mızrak gelmiştir totalde siz ve bizim attıgımız

Eski yekteki abilerim dostlarım biliyor o köyde neler kesildi neler yapıldı boş yere gelip burada yok bunu yaptık yok sunu yaptık deme yolundan çıkmamış mış siz yolunuzu kaybettiniz ne yapacağınızı şaşırdınız