Kapak olsun klanlari

• Konuyu başlatan **getirinbana**
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
1-) Siyaskan arkadaşım özür diliyorum senden walla dün biraz fazla uçmuştum yanlış okumuşum mesajını tekrar özür diliyorum teşekkür ediyorum yorumun için

2-)cool68 beklerim gel bi çayımı kahvemi iç emirlerdeyim

3-)şu getirinbana ile yorum yapan bi seviyesiz arkadaş var efey oyunda konuşmasıda var hiç güzel değil lütfen burayı terk et!

4-)Ata sana iş buldummm:D:D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
1) Ben iş yapmam.:D
2) Böyle madde madde konuşmayı da sevmem
3) Madem başladık devam edeyim madde yapmaya
4) Nasıl gidiyor kapak klanı anlatsana :D
5) Kafede işler nasıl mavi ekran verdirip kaçan var mı benim gibi troll

DeletedUser

Ziyaretçi
maddeleri bovşer o zaman:D

ama güzel bi iş harbi diyom bi sitenin forum ayarlamacası düzenlemecisi gibi bişi :D

klasike pek bakmıyom 21 deyim burayı sorarsan gayet güzel gidiyor:D

senin gibiler çok varda cafede kaçamıyolar:AD:D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Otur otur sıkılır bir yerden sonra insan :D Ben sıkılıyorum mesela ama Afyon'da da yapacak bir şey bulamıyorum :D

klasik başlığındayız o yüzden klasik dünyayı sormuştum :D

Demek ki benim gibi değillermiş :D Ben sağa sola baktım kaçtım kimse bakmıyor diye :D Zaten 3-5 ay ortalarda gözükmedim ondan sonra troll

Bir de mavi ekran verdirince bir şey oluyor mu yani ceza gibi :D Şunu öde tarzı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
:DD başlıklar önemli değil ya bizim için:D her yerde her zaman her şeyi konuşuruz:p

bizim cezalar genelde şunu yıka tarzı oluyor:D:d bebede para ne arar:D

sokuyom lavaboya yıkatıyom ne var ne yok A:DD:d:D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Sonra konu dağıtmaktan ban :D

İyi kaçmışım o zaman troll Normalde süresiz açıyorlardı o gün süresiz açmıyoruz demişlerdi. Kendileri böyle istedi benim suçum yok :D :D

DeletedUser49248

Ziyaretçi
adam seni övüyor sen adamı dövüyorsun :)

ayrıca syaskhan pusulaya köylerini kaptırdın diye konuya atlayıp pusula karşıtı olmak zorunda değilsin. tebrik etmek gibi bir yeti var içinde derinlere in bulacaksın.

Pusula karşıtı değilim güzel bir oyundu ve tüm klana karşı klanımın merkezinden o kadar uzaktayken yapabiliceğim bir şey yoktu..
Ama yinede elimden geleni yaptım yıktıgım akademiler demirciler ve ordu karşılığında gönül rahatlıyla verdim köylerimi... :)

1-) Siyaskan arkadaşım özür diliyorum senden walla dün biraz fazla uçmuştum yanlış okumuşum mesajını tekrar özür diliyorum teşekkür ediyorum yorumun için

2-)cool68 beklerim gel bi çayımı kahvemi iç emirlerdeyim

3-)şu getirinbana ile yorum yapan bi seviyesiz arkadaş var efey oyunda konuşmasıda var hiç güzel değil lütfen burayı terk et!

4-)Ata sana iş buldummm:D:D

önemli değil :) Kapak klanında oynamıştım 9. dünyada ondan başarılar dilemek istedim sadece :) haklılık payın var ama mesajım bakış açısına göre ters bi anlam da içeriyor :D

DeletedUser49248

Ziyaretçi
Aslında ben pek şiir yazmam, bir roman üzerinde çalışıyorum. Fakat şu sıralar bir işe girdik arkadaşla, biraz para yatırdık. Daha çok onunla ilgileniyorum şu sıralar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
getirinbana cafenin adını verir misin bi etimesguttayım ben de belediyenin orda haftasonu müsait olursam bi uğrayım tanışalım. uygunmudur sana da ?

DeletedUser31318

Ziyaretçi
siz öncesınde muhabet etmıssını ben onu sonra gördum.uğrayayım tanışalımı falan görunce ben vurdulu kırdılı birşeyler beklıyordum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
şu an okul için kırıkkaledeyim bu hafta sonu değil bi daha ki hafta sonu geleceğim gibi özelden telefon numaranı yazarsan arayayım seni

DeletedUser

Ziyaretçi
siz öncesınde muhabet etmıssını ben onu sonra gördum.uğrayayım tanışalımı falan görunce ben vurdulu kırdılı birşeyler beklıyordum :)

action olsa da izlesek diyosunuz hepiniz de haa :D

tamamdır burak numarayı yazdım haberleşelim 2. haftasonu görüşelim.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Gizli kamera ile git kavga neyin olursa izleme şansımız olur :D Burak'a selam söyle görünce :D
Sanki buradan söyleyemiyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ulan var ya:D çok ilginçç enteresan insanlarsınız haa:D

aksaraydan ankaraya öğrenci gelmiş adamı mı sıkıştıracam saçmalıyorsunuzzz

Fatihle buluşunca seni ararım Ata:D selamı telde söylersinn:p

DeletedUser44580

Ziyaretçi
İyi de belki adam Aksaray'dan Ankara'ya seni dövmeye geliyor :D Sen sıkıştırmayabilirsin adam sıkıştırır seni :D

İyi de benim telefonum yok ki sizde :D