Kapak olsun klanlari

• Konuyu başlatan **getirinbana**
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Kapak Olsun klanları olarak bu dünyada yerimizi alacağımızı tüm klanlara gönül veren arkadaşlara duyurmak istedim..

Eski klansavaşlarına olan özlemimiz böyle bir dünya ile bir nebzede olsa giderilmiş olacak..

katılan tüm ekiplere başarılar..

DeletedUser

Ziyaretçi
kapak olarak kurulmanız güzel keşke eski klan adlarınızla ekip olarak gelseniz :) SWAT KOW CASTLE gibi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
w4 w9 ve w17 den bir çok oyuncu gelecek ama Kapak klanı altında :)

ve Kapakla ismi anılmış bir çok kişi geliyor bir çoğunuda getirme çabaları devam ediyor:)

DeletedUser

Ziyaretçi
w4 w9 ve w17 den bir çok oyuncu gelecek ama Kapak klanı altında :)

ve Kapakla ismi anılmış bir çok kişi geliyor bir çoğunuda getirme çabaları devam ediyor:)

haklısın klan savaşları w9 daki ekipleri görmek güzel hele ki dostları :) bir ADAS üyesi olarak söyledim castle kow swat gibi klanları :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Rica ederim zamanım olursa bir uğramak için gelirim :) tabi bana da yer ayırırsanız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ilk klan ana oyuncularla dolacak gibi ikinci klanda neden olmasın:p

DeletedUser

Ziyaretçi
150*5 uww ciddi bi rakam :D o kadar olmasada gelenlere kapımız açık

ben zaten fix 30 kişiye güveniyorum online süresi ciddi anlamda yüksek ve oyun anlamında sağlamlar..

w17 yi kapatacağız o yüzden bir nevi çoğu oyuncumuz zevkine geliyor:)

DeletedUser

Ziyaretçi
anladım inş iyi bir ekip olur :) sizlere iyi oyunlar eski arkadaşlar'a da zira öyle başarılar dilerim tekrar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ewet güzel bir başlık olmuş burakcım bu..bilen bilmeyene duyurur burdan eski ve kemik kadrosu olacak bu dunyada kapak klanlarının...