Kapak klani raporlari

• Konuyu başlatan jarizleifr
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
adszaaao.png
...

DeletedUser

Ziyaretçi
İşte böyle rapora üzülürüm arkadaş ya:S Tahmin ediyorum bu oyuncuyu.. o kadar askerin yanında o kadar şahmerdanın olması çok yetersiz bir durum

DeletedUser

Ziyaretçi
benim ordum bu savunmayı çok rahat kesiyor :))

200 şah var üstelik :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Afferin sana Mamy sordum mu :) hemen bi enaniyet hemen bi ukalalık :) :p

DeletedUser

Ziyaretçi
:)) hehe

bu baslıgı düşmanlarda goruyor

kendini bir şey sanmasınlar :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok canım bir şey sanılacak bir durum olmasa bile sanmalarına aldırış etme:D insanları free bırakın yani. hereksin bir şekilde ordusu var en nihayetinde oyun bu yahu :D 5 kişi desteklemiş o kadar olur zaten

DeletedUser

Ziyaretçi
Nickini duydum burak geçen bir arakadaşım geldi bana da o söyledi. sen halledersin sıkıntı yok..

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw şah az falan ordu az diolar sadece bunu görüolar bugun içinde 3. köy kesiminde patladım ilk temiz ordum bu deil maminin ukalalıgı :D

DeletedUser19623

Ziyaretçi
Geçmiş olsun burak Ben sana dedim oyundan demi fazla yüklenme milletin üzerine diye :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw sıkıntı olmadıgını herkes bilio ayarlarıs zaten patmala olasılıgı gözümün onundeydi wer ful maden bekliodu koyde :DD orda patlamasam ondan sonra girecegim 10 15 koyun birinde patlardım :hahahah

DeletedUser

Ziyaretçi
sen bu şekilde asker basmazdın la benden mi özendin :)

not : iyi ki patlamışsın. çünkü hak ettin. inşallah tekrar tekrar patlarsın

DeletedUser

Ziyaretçi
sen bu şekilde asker basmazdın la benden mi özendin :)

not : iyi ki patlamışsın. çünkü hak ettin. inşallah tekrar tekrar patlarsın

kanka şöle bi durum war askerim daha fazlaydı yani yagmada olan wardı aynı günde 3. koyu yıkarken patladım ama ii oldu senınde dedigin gibi başka türlü adaletsiz oluo bnm 3 4 sefer patlamam lazım :D