KANSER klanları

Bengam

Ağır Atlı
arkadaşlar birielri oyunu bırakıyorsas kısme bazı şeyleri karıştırmayın .. bu oyunda kısme sonuna kadar oynıyacak deldir bunyamin güzelce yazmiş saygı duyalım lütfen polemğiede gerek yok... hucum olarak başarıalr real hayatında

sağol özgür abi

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Bir oyuncunun etkisi nedir sana öğreteyım. Benim klanımı 3 e bölup birbirleri ile vurusturan, danısıklı dovus yaptıran KMA klanı, benim gelip klanlarımı toplamam ve tek catı altına almamdan sonra gerileme dönemine girdi.Neymiş Adaletsiz oyunmus. KMA klanı Fear la mutluk yapıp bizi 3 e böluyor kendınden 10 kat kucuk klana hunharca vurunca adalet mi oluyor? Ant bitince Fear a girmeyi düşünuyor adelet oluyor değil mi? Ve biz Fear ve Ant ile öyle dostluklar kurduk ki yeri geldıgınde haftalık 2k kami gömduk. Ha bu arada öyle beleş hesaba konupta konusanlardan değilim. aldıgım hesap 67. sırada 107 koylu bir hesaptı. elindede 20 mısı vardı. Gittim sınıra 0 dan geliştim dusmandan ala ala. FEAR daki dostlarımda ANT daki dostlarımda bizlerin donusunun herseyı değiştirdigini soyluyorken senın bana ders vermen cok hos oldu:)

Hani bir adam dunyayı değiştirmez ya işte gelmemle dunyanın diplomasisi bu yonde degişti. Ben demedım ki butun koylerı ben topladım herseyı ben kestım. Burda ismail abiden özür dileyerek soyluyorum ki biz onu vurdugumuzda KMA bitti. Benim oyuncularıma verdiğim değeri herkes bilir yerı gelır hesaba gecer uyumam mıs arası yaparım.

Broken castle benım sana verecegim ders bitmiştir. Ekran gorunutusunu al tekrar tekrar oku.

Radjap iyi bir oyuncu olabilirsin ama ekip oyuncusu değilsin dostum. Benim klanlarımı fearla mütlük yapıp 3e böldü muhabbeti yapıyorsan ben buna kahkaha atarım. Senin ne fear klanı ile alakan vardı ne ant klanı ile. Dumrul oldu kılıç işine gelmeyince hesap silip gittin dünyadan. Senin o fear, eşkiya klanlarını dağıtacağımızı anlayınca bizimle mütlük kurup bizim yanımıza geçti. Biz Ant klanına vurup dağıtacağımız sırada sizler hesap dilenip dünyaya geri gelip ANT FEAR klanlarını ayartıp DFA klanlarını kurdunuz.

Ondan sonra da siz dağıtmadınız bizi bizim kendi içimizde off a düşen hesaplar sonumuz oldu. Hava da karada w22'yi kapatırdık. Siz değil biz savaştık çünkü o dünyada. Dünya da hiç bir doğru düzgün savaş vermemiş DFA anca barbar toplayarak dünyayı kapatabilirdi ve öylede oldu. İçinizde ki ANT klanı üyelerini her zaman taktir etmişimdir on numara savaştılar, arada örnek alsaydınız onlardanda önümüzdeki dünyalarda uygulardınız...

DeletedUser58527

Ziyaretçi
Radjap iyi bir oyuncu olabilirsin ama ekip oyuncusu değilsin dostum. Benim klanlarımı fearla mütlük yapıp 3e böldü muhabbeti yapıyorsan ben buna kahkaha atarım. Senin ne fear klanı ile alakan vardı ne ant klanı ile. Dumrul oldu kılıç işine gelmeyince hesap silip gittin dünyadan. Senin o fear, eşkiya klanlarını dağıtacağımızı anlayınca bizimle mütlük kurup bizim yanımıza geçti. Biz Ant klanına vurup dağıtacağımız sırada sizler hesap dilenip dünyaya geri gelip ANT FEAR klanlarını ayartıp DFA klanlarını kurdunuz.

Ondan sonra da siz dağıtmadınız bizi bizim kendi içimizde off a düşen hesaplar sonumuz oldu. Hava da karada w22'yi kapatırdık. Siz değil biz savaştık çünkü o dünyada. Dünya da hiç bir doğru düzgün savaş vermemiş DFA anca barbar toplayarak dünyayı kapatabilirdi ve öylede oldu. İçinizde ki ANT klanı üyelerini her zaman taktir etmişimdir on numara savaştılar, arada örnek alsaydınız onlardanda önümüzdeki dünyalarda uygulardınız...

Kılıçda benim klanımdı DumruL da benım klanımdı. Ben hesabı özel hayatımdan dolayı sildim bu 1. si. dunyaya hesap dilenerek gelmiş olsam kendi hesabımı neden sileyim:) ki diyelim ki dilendim ilk 20 den suanki cemören hesabı geldi elime.onu aldım. sonra dedım ki cok asagıda kalmıs, yarım kadar hesapla(prestij) ile değiştim. Biz klan olarak sızın pasiflerınızden değil bilhassa en aktıflerınızden koy aldık. gerek hangman,gerek hayatyalan gerek algos10.hatta kahraman trakyalı hesabı karsımızda dursun dıye kaç adam değiştirdiniz ben bile sasırdım.

Siz iyi bir ekipsiniz buna sözum yoktur. Ancak eskiyanın 10 da biri ile,etrafındaki klanlar ile diploması yapıp vurarak da harıka klan olmuyorsunuz.diğer klanların sahıp oldugu kadar aktıf oyuncunuz vardı hepınız sıralamada ıken ,savunma bile basmadan bizim klanın bir bolumunu antın uzerıne salıp diğer bölumu ile anlasma yapmayarak ikisini biribine düşürme ve kutadgunun oldugu klanıda sızı alacagız dıye oyalarak mı en ıyı savasları verıyorsunuz. dunyanın 3 te 1 i elinizde iken siz olmazsanızda biz kapatacagız dıyerek mı bunu yapıyorsunuz? Beni o dunyaya getıren semıh abıdır. Bende tabı sıze yardımcı olurum dıye geldim. Ancak forumda senin yazdıkların bu klanı bu kadar kucuk gormen sızın sonunuz oldu. KMA ile problemim olmadı, olamaz da bu sadece bir oyun. Ancak egri oturup dogru konusmayada fayda var. Bizler senin gibi buyuk klanda baslayıp ordan da KMA ya gecenlerden değiliz. Bizler 0 dan klan kuran hepımız birlikte yukselen ve yeri geldiğinde dostluklarımızla aramıza oyuncu kabul eden ınsanlarız. O dunyanın tek hak edenı exp klanı dır. Sizler bize barbarcı dıyebılıyorsunuz. Hatta ALTAYLI1914 özellikle sen bunu dıyebılıyorsun, ANT ın off oyuncularının dısında aldıgın oynayan oyuncu koyu kaç tane? 20-30? ki o sevıyeye gelmek ıcın topladıgın oyuncuları saymıyorum bile ben. Sizler köy kaybedınce off oyuncular yuzunden oluyorda, ANT ın off oyuncularını toplayınca mı cok ıyı savastık dıyorsunuz. Ben kaç defa gırdım cıktım anta 7-8 kişi cabalıyordu oyun ıcın. geri kalan oyuncuları topladınız savası kazanıyordunuz dıye mı bu feryat fıgan? Siz yapınca dogru size yapılınca adaletsız mı olunuyor. Sizden 10 kat kucuk klana vurmak adalet sizin gucunuzden %10 yuksek olan 3 klan toplamımı adaletsızlik?

Ant oyuncularını tabıkı tebrık etmek lazım, oyun basından sonuna kadar o kıtada kalabildiler. her klanla savastılar. Ama asla biz söyleyiz boyleyız demediler sizin gibi. 3 Klan oturduk konustuk ve 1 gun bile sorun yasamadık. Benim ekibim suan klanımdakiler kadar o klandan olanlardır aynı zamanda. Her zaman ben onlarla,onlarda bizimledirler.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Lütfen herkes tartışmasını kendi başlığında yapsın arkadaşlar. Dünyayı renklendiren klanlar forumlarda belirterek başarı dileklerini ileterek ayrılırlar. Burada tartışmak da terbiyesizliktir.

Ayrıca bünyaminin hesap silmesi ile ilgili varsayımlar ortaya atılmış. Konuya da ben netlik getireyim ki kimse kimseyi suçlamasın. Geniş aktif kadro ve küçük bir yönetim ekibi ile oynuyorduk. Bünyamin uzun süredir klanını tek başına idare ediyordu. Finalleri olduğu için biz yardım ediyorduk. Yönetimimdeki 2 arkadaş yoğundu. Benim de uzun süredir salladığım işlerim vardı. Fetih-Zorba klanları ile konuşmamın sebebi de budur. Aynı aktivitede değil 2-3 ay 2-3 gün bile kalacak durumum yoktu. Kendilerine de belirttiğim gibi o anda o aktiviteyi gösterecek durumumuz yok ya buyrun birlikte paylaşalım yükü ya da biz çekileceğiz bu durumda tümden sırtınıza binecekler dedik. Kendi savaşlarına devam etmeyi tercih ettiler. Biz de normal hayatımıza baktık. Bünyamin'in de yükünü hafifletecek kimse kalmadığı için klanını başsız bırakmaktansa hesap silme yoluna gitmiş. Doğru bir karar vermiş. Verilen emekler ortadadır. Daha önce kazanma kaybetme farkı olmaksızın bir dünyadan çekildiğimiz de görülmediği için fazla uzatmaya da gerek duymuyorum. Bizlerin size oyunda dilediği gibi sizler de bize sanal olmayan hayatlarımızda başarılar dilersiniz. Bu konu da farklı bir yere gitmez. Hakkı da budur.

Buradan tekrar başarılar dilerim dünyada kalan klanlara ve oyunculara. Rica ediyorum konuyu gereksiz hortlatmayalım.

İyi geceler.

DeletedUser59276

Ziyaretçi
w31 yancılıkta sınır tanımayanlar toplugugu olmuş. KMA dan ders alın biraz.

DeletedUser

Ziyaretçi
sizle savaşanlara bak aynen al abaküsü eline oyuncu sayılarını tek tek topla bakalım adaletsiz birşey çıkacakmı ortaya. ayrıca bugüne kadar hucum yoktu cin kanser savaşı vardı. bana kaos hun falan diyip kendini güldürme. bir bak adamların puanına durumuna. cine karşı ne yaptınız op yapmayı beceremiyorsunuz neyin derdindesin. desteklenmemiş köyleri alamıyorsunuz adamlar inadındada desteklemiyor bunlar alamaz diye: )

vakit bol diyorsun başka dünyada savaşırız diyorsunda aga benim klanlarım nerdeyse her world senle savaşıyor. pardon savaşmıyor iki vuruyoruz sonrasını göremiyoruz. bizim diplomasimiz çok cesurca evet. worldün başında siz erkeksiniz ya önünüze geleni klanlarınıza alıyordunuz ya o zaman biz sizi vurarak büyüdük. sizden köy ala ala world 1.si olduk. hadi gidin işinize bakın buradada yalan yanlış şeyleri gerekçe göstermeyin. siz kaçıyorsunuz bunuda worldde bilmeyen kendi oyuncularınız dahil bir allahın kulu yok.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Lütfen herkes tartışmasını kendi başlığında yapsın arkadaşlar. Dünyayı renklendiren klanlar forumlarda belirterek başarı dileklerini ileterek ayrılırlar. Burada tartışmak da terbiyesizliktir.

Ayrıca bünyaminin hesap silmesi ile ilgili varsayımlar ortaya atılmış. Konuya da ben netlik getireyim ki kimse kimseyi suçlamasın. Geniş aktif kadro ve küçük bir yönetim ekibi ile oynuyorduk. Bünyamin uzun süredir klanını tek başına idare ediyordu. Finalleri olduğu için biz yardım ediyorduk. Yönetimimdeki 2 arkadaş yoğundu. Benim de uzun süredir salladığım işlerim vardı. Fetih-Zorba klanları ile konuşmamın sebebi de budur. Aynı aktivitede değil 2-3 ay 2-3 gün bile kalacak durumum yoktu. Kendilerine de belirttiğim gibi o anda o aktiviteyi gösterecek durumumuz yok ya buyrun birlikte paylaşalım yükü ya da biz çekileceğiz bu durumda tümden sırtınıza binecekler dedik. Kendi savaşlarına devam etmeyi tercih ettiler. Biz de normal hayatımıza baktık. Bünyamin'in de yükünü hafifletecek kimse kalmadığı için klanını başsız bırakmaktansa hesap silme yoluna gitmiş. Doğru bir karar vermiş. Verilen emekler ortadadır. Daha önce kazanma kaybetme farkı olmaksızın bir dünyadan çekildiğimiz de görülmediği için fazla uzatmaya da gerek duymuyorum. Bizlerin size oyunda dilediği gibi sizler de bize sanal olmayan hayatlarımızda başarılar dilersiniz. Bu konu da farklı bir yere gitmez. Hakkı da budur.

Buradan tekrar başarılar dilerim dünyada kalan klanlara ve oyunculara. Rica ediyorum konuyu gereksiz hortlatmayalım.

İyi geceler.

Sonuna kadar katılıyorum. Bir olay ancak bu kadar güzel ifade edilebilirdi. Oyunda sırf burası için değil tüm worldlerde tüm ekiplerde aynı durumlar olabiliyor. Seviyeyi ve kaliteyi düşürmektense silme kararı almak her zaman daha iyidir. Allah'a emanet olun.