KANKA & ocean savaş raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser57971
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Öncelikle en başta bu kadar raporu buraya üşenmeden koyan işsizi tebrik ederim :)

Sonrasında iki klanıda karşılıklı tebrik ediyorum çok güzel savunma ama aynı şekilde karşı tarafında fazlasıyla savunmayı erittiğini düşünüyorum :)

Şu raporlardan daha fazla görmek isteriz forumda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Siz su ezilip buzulup sonra kankaya kacanlardiniz dimi? Ordada en fazla 2 ayiniz var. Neyse simdi bisi demicem ama belki bir belki 2 ay sonra yenide kacacak klan aricaksaniz. Bi sure daha isler yolunda gidecek sizin. Buraya acik acik yaziyorum artik derdim sizle degil o yalcin dediginiz adamla zindan etcem bu worldu ona. Savasin sonunu goremeden kacacak hesabini silip gitcek. Oyle millete attigi mesajlari yaptigi erkeklikleri bi sure sonra bana yapsin: ) oyle alt tarafta vuslat destekli ceset kanka olusumu falan sokmez attiginiz adimlardanda herseydende haberim var neyse zamani gelcek herseyin: )

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Şurda tatlı tatlı muhabbetimize bakıyoruz rapor koymuşuz tebrik et geç işte. Sıkıntını da oyundan çözüver. Ulan ne atarlı adamlarsınız ya la. 150 köyde 15 köy bıraktık başarılı savunmaydı. Köy alanlara da hayırlı ossun didik.

DeletedUser57971

Ziyaretçi
Kuyruk acısı dinsin diye 2 gün gecikmeli koydum hala mı geçmedi be kardeşim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sen tebrik ettinmi senin klanını dağıtırken: ) sis nerde yok tebrik edin hadi.

en alttada resim koymuş savunmayı anlarımda kesim ödülünü anlamam diye. kaybettiğin köyleri geri almak için yaptığınız kesim neyini anlamıyon sanki opu siz yaptınızda marifet gibi koyuyorsun:)

DeletedUser57690

Ziyaretçi
Siz su ezilip buzulup sonra kankaya kacanlardiniz dimi? Ordada en fazla 2 ayiniz var. Neyse simdi bisi demicem ama belki bir belki 2 ay sonra yenide kacacak klan aricaksaniz. Bi sure daha isler yolunda gidecek sizin. Buraya acik acik yaziyorum artik derdim sizle degil o yalcin dediginiz adamla zindan etcem bu worldu ona. Savasin sonunu goremeden kacacak hesabini silip gitcek. Oyle millete attigi mesajlari yaptigi erkeklikleri bi sure sonra bana yapsin: ) oyle alt tarafta vuslat destekli ceset kanka olusumu falan sokmez attiginiz adimlardanda herseydende haberim var neyse zamani gelcek herseyin: )

Bunu diyen haçlı ordusunu toplayan ocean,arkadaş TUK klanını bile kattınız bi ara bünyenize tt1

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Sis dağılmadı ki kardeş isim değişti. Sen o zaman nd ile kalkanın başarılarıyla mı hava atıyon. Adama zorla yazdırıyonuz. Al sana diplomatik atak böyle olur. İyice sıkıştınız köşeye. Köyler de destekli olunca oğlan çocuğu gibi oynattık işte. Az bekle yiğit gidince orada destekte olan 150 çiftlik savunma bi dönsün alt cepheye sonra 10 kami de köy almayacak.

DeletedUser

Ziyaretçi
oğlanınıda çocğuğunuda gördük:)

siz o nd klanına diğer klanlara güvenerek girdiğinz savaştan rezil olup çıktınız. daha durun kurban oluyum geçen halilden köy aldık diye girdiğiniz havalar tekrar girmeyin. aha yazıyorum belli bir süre sonra yine kuyruğunuzu sıkıştıra sıkıştıra biyerlere gideceksiniz bak 2 ay çok bile söyledimde neyse yaz bunu biyere : ) tek isteğim o zaman gelince burda olacak yüreğiniz olsun

DeletedUser56864

Ziyaretçi
Yücel Kardesim Isin yokmu Senin Bu kadar bos vaktin varsa hemen bakicilik atayim sana :))

Oguz Bosver olm cevap verme zaten Bu Gereksizi gördükce sövesim geliyor sonra ceza yiyoruz gereksiz yüzünden gereksiz isler geliyor basimiza...

DeletedUser57971

Ziyaretçi
Öncelikle en başta bu kadar raporu buraya üşenmeden koyan işsizi tebrik ederim :)

Sonrasında iki klanıda karşılıklı tebrik ediyorum çok güzel savunma ama aynı şekilde karşı tarafında fazlasıyla savunmayı erittiğini düşünüyorum :)

Şu raporlardan daha fazla görmek isteriz forumda :)

saol kardeşim bu raporların arkası kesilmez artık merak etme sen :)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
La yok oğlum ya. Polemiğe girmeyim diyorum adam her yerden çıkıyor arkadaş. Milyon tane rapor paylaşılmış işte. Yok yani madem yenicen yen sil onmylove u bilemedimbenonu yu xxx i bar11 i sonra konuşalım. Nd nin arkasından atıp tutan adamlar gelip buraya nd ye güvenip savaşa girdiniz diyor. Ya işte kafa bu kadar sende. köyleri topladım geçtim sise savaş açtım. Bu kadar net.

DeletedUser57770

Ziyaretçi
ya oguz bırakın sunları ıbret ettık tum oyuna hala konusuyolar 2 ay sonra hala bız aynı klansak arkadas hesap sılecekmıymıs :D

DeletedUser488

Ziyaretçi
gercekten guzel kesim ayrıca çok şık iyi emek

tek kelimeyle super

DeletedUser

Ziyaretçi
sis oceana yaptığı 3 opta gene böyle bir konu açtılar sis pert oldu sıra kanka da huylu huyundan vazgeçermi canım la siz bu kesilen savunmaları 3 haftaya toparlayamazsınız biz 6 güne orduyu tam ederiz patlayan tüm ordularım 4 gün sonra full boş hayel kuranlar sizi sizler bu oyunda herzaman ezileceksiniz bakın oceana 3 op yaptınız her optada fazla köy verdiniz yani rezillik biz op yaptık kötü geçen opta bile 22 köy almışız 7 sizi geri vermişiz şimdi herkesin aklında 2 soru var 1=sizin süperiz dediğiniz opta oceana 22 köy vermekmş?
2=siz gerçekten bu oyunu biliyormusunuz

lan ortanıza çökmüşüz siz daha nasıl lak lak konuşuyorsunuz yüzyüzler utanmazlar insan ders çıkarır biraz kendine çeki düzen verir size inanan varsa onlarada denecek söz yok:D

DeletedUser187

Ziyaretçi
Arkadaş nedir bu oyunu bu kadar ciddiye almak nedir tek başarı denilecek şeyi yakaladığınız şey bu mu hayatınızda .

zindan etcem bu worldu ona, hesap silicek , dagıtıcaz vs :D

Nedir bu? Bırakın oynayın oyununuzu kin nefretle doluyosunuz millete :D.

DeletedUser44218

Ziyaretçi
Arkadaş nedir bu oyunu bu kadar ciddiye almak nedir tek başarı denilecek şeyi yakaladığınız şey bu mu hayatınızda .

zindan etcem bu worldu ona, hesap silicek , dagıtıcaz vs :D

Nedir bu? Bırakın oynayın oyununuzu kin nefretle doluyosunuz millete :D.

Hiç:D

Ne güzel kesim olmuş daha neyin polemiği bu ?
PASİFLERDEN köy alınca hava atmasını bilen OCEAN şimdi neyin polemiğini yapıyor..Tebrik edin veya susun :D

Düz duvara kafa atmışsınız :)
Tebrikler arkadaşlar güzel kesimler..

DeletedUser

Ziyaretçi
laf atan siz sonra 360 derece dönen gene siz oceana artislik yapan siz sonra kaçan gene siz madem hepsi pasifti ne güzel işte pasifiniz kalmadı sis olarak devam edin niye kaçıyorsunuz dursanıza gençler hızlı koşan atın b... seyrek düşer sizin ki de o misal döne döne dünyanızı şaşırdınız