Kamyoncular Derneği

mernus..

Mızrakçı
2den fazla klanla giren kirmizi isaretlenir yazmissiniz.bu sekilde bukadar as oyuncu tek klanda dunya karmasi gibi girerseniz muhtemelen cevredeki diger tum klanlar mut.olacak oynamayi dusenenleri cogu premiuma donecektir.bu tarz kadrolar aile klanlarini tetikler.sizin kadrodan yenilmesi oldukca zor olan 3.4 klan kurulabilir ki siz tek klanda toplanmissiniz.ezici ustunlukle daha az oyundan keyf alacaginizi dusunuyorum.kadroyu enaz 2 hatta 3 farkli klana bolup farkli haritalarda oynamabiz daha guzel olacaktir diye dusunuyorum.basarilar.

*KIYAMET MÜHENDİSİ*

Kılıç Ustası
2den fazla klanla giren kirmizi isaretlenir yazmissiniz.bu sekilde bukadar as oyuncu tek klanda dunya karmasi gibi girerseniz muhtemelen cevredeki diger tum klanlar mut.olacak oynamayi dusenenleri cogu premiuma donecektir.bu tarz kadrolar aile klanlarini tetikler.sizin kadrodan yenilmesi oldukca zor olan 3.4 klan kurulabilir ki siz tek klanda toplanmissiniz.ezici ustunlukle daha az oyundan keyf alacaginizi dusunuyorum.kadroyu enaz 2 hatta 3 farkli klana bolup farkli haritalarda oynamabiz daha guzel olacaktir diye dusunuyorum.basarilar.
@Al-Rahim var kadroda ne kadar sağlam olabiliriz ki allasen :)

aliklo

Okçu
zaten sulale klanlari bundan dolayi turedi.preyle oynayan karsisinda rakip taninayan.nasil basederiz diye dusunup kalabalik koy fazlaligi cozumuyle istila klanlariyla baslayan bir seruvendi.suan bu kadroyla dunya kapanmis gibi duruyor.teprikler 63 dunyai klaniniz kamyoncularla yendiniz:)

Dünya Başlamadan dünyayı kapattırdın,Güzel Bir Arkadaş ortamımız var,elimizden geldiğince Eğlenip Uzun süredir heves edilen diplomasi yerine savaşların konuşulduğu eğlenceli bir dünya olur umarım.