Kale İçi'nin Savunucuları Etkinliği Hakkındaki Görüşleriniz

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
ben w60 da 1000 yapıyordum etkinlikle uğraştığım her gün 10 saat aralıksız uğraştığımı da sanmıyorum

Tibelda

Emekli Görevli
Tekrar söylüyorum bu konunun yeri bu konu değil destek sistemidir. Lütfen yaşadığınız bir sorun varsa size yardımcı olunması için destek sistemi ile iletişime geçiniz.

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Preyle ek asker alıyorsun anlarım, preyle ek can alıyorsun onu da bi nebze anlarım ama preyle oyun içindeki tuzakları açığa çıkarmak nedir arkadaş yani bu kadar da ptw olunmaz. Ben günde şanslıysam 30 seviye falan geçiyorum anca adamlar tek seferde onu kaça katlıyor. Görüşüm şudur ki presi olanla olmayan arasında büyük bir uçurum var bu etkinlikte bu bana saçma geliyor.

uyznlar

Ağır Atlı
Preyle ek asker alıyorsun anlarım, preyle ek can alıyorsun onu da bi nebze anlarım ama preyle oyun içindeki tuzakları açığa çıkarmak nedir arkadaş yani bu kadar da ptw olunmaz. Ben günde şanslıysam 30 seviye falan geçiyorum anca adamlar tek seferde onu kaça katlıyor. Görüşüm şudur ki presi olanla olmayan arasında büyük bir uçurum var bu etkinlikte bu bana saçma geliyor.

Bu etkinlik kesinlikle her can alımından sonra katlanarak pre istemeli :D

Tibelda

Emekli Görevli

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Varsa olumsuz durumları engelleyecek önerilerinizi de yazabilirsiniz. Konu amacı zaten bu tarz geri bildirimleri toplamaktır.

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Dediğim gibi 3 farklı alanda pre ile avantaj elde ediliyor bunlardan en az 1 tanesinin ortadan kaldırılması geride kalanlar için bir nebze de olsa iyi olur. Yukarıda uyznlar söylemiş katlanarak gitsin diye o da mantıklı bir öneri en azından bir noktaya kadar eşit pre harcamayı teşvik edebilir diğer oyunculara da.

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
en son ödül puanı artmasa güzel olur mesela 480 mal kalmış bende çöpe gidecek en ucuz 500 e var. hiç bir işe yaramıyor kalan puan. diğer etkinliklerde de böyle oluyor. illaki kalıyor yani etkisi çok zayıf olan bir ödül verilebilir kalmaması açısından en kötü onu alırız.