Kale İçi'nin Savunucuları Etkinliği Hakkındaki Görüşleriniz

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Etkinlik gelmeyecekse mesajı da mı gelmese acaba o dünyaya sonuçta onu görüp kim bilir kaç insan oyundan pre aldı :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Worafz

Okçu
Bundan önceki her dünyada açıldıktan sonraki 2. Etkinlik o dünyada aktif edildi. 68. Dünya açılana kadar etkinlik getirmeyecek misiniz yani bu dünyaya?

-Crystalliz3-

Yasaklı
Eğer bir açık ya da hata varsa bunu destek sistemi üzerinden detaylı şekilde anlatarak bildirmelisiniz.
Bilmediğim bir şeyi açıklayamam :) onu 10 saat 20 dakikada 1162 seviye temizleyebilen arkadaşlara soracaksınız belki anlatırlar?
Özeti;
Yemeden, içmeden, tuvalete kalkmadan, gözünü kaşımadan, ortalama her 23-25 saniyede bir seviye geçmesi lazım. Hiç ara vermeden tam olarak 10 saat 20 dakika boyunca. Yapılabilir mi_?, çok çok düşük bir ihtimal ve inatlaşma sonucu belki ama sanırım hiçbirimiz bunun bir insan evladı tarafından yapıldığına inanmayız. Ya bir tür scripti var, yada başka bir açığı var. Yüzde yüz bilmediğim için ''çok yüksek bir ihtimalle'' diye yazdım. İnceleyip, araştırıp, sorun varsa bulup düzeltmek ise benim işim değildir, saygılar. Detaylı bilgiyi etkinliğin ilk günü, 67. dünya sunucusunun ilk 10 saat 20 dakikası sonucunda lider durumda olan arkadaşın hesabından alabilirsiniz bence... Sanırım sistemde kayıtlı bilgiler vs gözüküyordur. İyi Forumlar.

Tibelda

Emekli Görevli
Sizi anlıyorum ama ithamlar üzerinden bildirimler uygun değildir. Varsa tespitiniz bunu destek sistemine bildirebilirsiniz. Forum üzerinden yaptığınız ya da yapacağınız bildirimler geçerli değildir.