Kafalar Fena ( Kendi bakış açımdan )

Şu muhabbetleri ben bilseydim 6 sayı bülten çıkardı, hep kendine saklıyorsun yakışmıyor :p

Eline sağlık bu arada. Doğrudur yanlıştır itirazı olan, farklı düşünen ya da farklı bilen varsa konu üzerinden düzeltme yapsın. C12 diplomasi ağının anlatıldığı bir yazıya w24 de bot kullandın demenin mantığı nedir, ad hominemin kalıplaşmış halisiniz :D

Bunları c12 de oldugumuz zaman yazsaydım kendal ağlıyor denilcekti :)

Yinede yazmazdım. Sadece bir kaç kişinin konusmasını gördüm susturayım dedim

ShexWear**

Mızrakçı
ya özet geç aq sokarım şimdi UDW discorduna ARGO discorduna savaşsınlar tamam savaşlar ilan edildi işte ne hala sağda solda bu millet caz yapıyor

Savaşlar ilan edildi değil mi ?

E niye halen sağda solda hücum ile teke tek çıkılsın ya argo ya da udw teke tek gelsin halen sözümün arkasındayım tarzı cümleler kuruyorsun ?

Savaş ilan edilmiş artık diyecek birşey yok ne uzatıyorsunuz diyorsun burada, sağda solda da neden aynı tepkiyi vermedin diye sormazlar mı ? :)

Stratejist*

Yasaklı
Lan cidden uzun yazı okumak sıkıntıymış okumadımda zaten allah razı olsun kendoş sayende birdaha forumda uzun yazmayacam ne demek olduğunu anladım.Seni tanıdığım c12 için şükürler olsun :D

aliklo

Okçu
Yeni jenerasyon veya bu saçma oyunda isim yapma çabasına giren arkadaşlar çok saygısız mrymidons klanın da hiç bulunmadım bahsi geçen oyuncuları da tanımıyorum ama bu oyunu bildiğini iddaa eden kimse harcanan emeğe ve harita konumu ile mrymidons yargılamaz tebrik edip başka dünyalar da başarılar diler.

Despi*

Casus
Şu muhabbetleri ben bilseydim 6 sayı bülten çıkardı, hep kendine saklıyorsun yakışmıyor :p

Eline sağlık bu arada. Doğrudur yanlıştır itirazı olan, farklı düşünen ya da farklı bilen varsa konu üzerinden düzeltme yapsın. C12 diplomasi ağının anlatıldığı bir yazıya w24 de bot kullandın demenin mantığı nedir, ad hominemin kalıplaşmış halisiniz :D
Hala çıkar bence
Milletin gördüğün gibi olaylardan haberi yok
Hucum çok güçlü diye bunlar oldu sanıyor :d

Luciferr

Dük
Yazı için teşekkürler keşke önden deseydin bunları da dünyaya girmeseydim. Yaktın bir ayımı

Girmeseydin şu an dünya kapatıyor olabilirdik balım. Neyse ki ben pek varsayımlar üstünden konuşmayı sevmem bazıları gibi. Biz baya iyiyiz, kalanlar düşünsün xdxd

SungurAlp

Markiz
Fury klanları ise başta anti den yana duruş gösterdiler . Bugra abiye ise biz güneydoğuya girebiliriz dediler . Ama ben bize vurmaya geleceklerini biliyordum :) Yanılmadım , Onlarda Gg-Rw-Argo paktına katıldılar.

Bizim bilmediğimizi bilmen büyük iş :) Bu pakta dahil olmayı ben teklif ettim.Çünkü udw nin antiyi yıkacağını düşünmüştüm,ordan vazgeçildi,hücuma karar verdik ama sayımız az,keyif almaya geldiğimiz yerde eziyete gerek yoktu,kalabalık klanlar oluştuğu için bu dünyada bir pakta dahil olmak zorundaydık bana göre.Bende dediğin pakta katılma teklifini ettim ve en son size yönelmiş olduk :)