Kabus oturtma tarifi

• Konuyu başlatan DeletedUser65191
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65191

Ziyaretçi
Dünya başında skypede tel.deki toplantıları sonucunda nopu yıkmak için gireceğiz diye sözleşen 6 klan yöneticilerinden son numara kabus klanı müt olarak başladıkları klanları tek tek satarak stalkere geçmiş oldup stalker klanı arkasından kendi çaplarında oyun çevirmişlerdir dün öğlen vakitlerinde de nop klanına geçmişlerdir karaktersizliğin bu kadarı
sizde böyle köy aşkı olduğunu bilmiyorduk bak biz gibi silip gidemecek kadar da karaktersiz halsiyetsiz kişiliksizlermişsiniz köy sevdalısı bu arkadaşlara başka kucaklarda başarılar dileriz diğer dünyalarda oynarlarken bu şahsiyetsizler başka klanların yüzüne nasıl bakacaklar bir daha klan kurabilecek yüzsüzlükleri varmı soru işareti ?? bekleyip göreceğiz

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Şu durum stalkerdan daha çok udwnin canını sıkmıştır.ne düşünüyorlar acaba biz bu haritadan nasıl çıkarız mı diyordur.

DeletedUser62492

Ziyaretçi
İyi hoş da, birkaç noktalama işareti kullansaymışsın, hiç değilse birkaç virgül kullansaymışsın çok güzel olacaktı be kardeşim :) Besbelli NOP'çusun da, bu kadar belli etmeseydin azcık özenseydin keşke :)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Oyun oynuyorsunuz la nopa geçmiş ona geçmiş buna geçmiş köy almış vermiş onla diplomasi yapmış bunun köyünü desteklemiş yok öyle yaptın karaktersizsin yok bize sırt çevirdin kahpesin .oyunu oyun tadında yaşayın ciddiye almayın ben aldım bi işe yarsmoyomuş onu gördüm zevk almak için girdiğiniz oyundan stres olur çıksarsınız :)

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Oyun oynuyorsunuz la nopa geçmiş ona geçmiş buna geçmiş köy almış vermiş onla diplomasi yapmış bunun köyünü desteklemiş yok öyle yaptın karaktersizsin yok bize sırt çevirdin kahpesin .oyunu oyun tadında yaşayın ciddiye almayın ben aldım bi işe yarsmoyomuş onu gördüm zevk almak için girdiğiniz oyundan stres olur çıksarsınız :)

Aynen öyle :D Bende ciddiye alıyordum senin gibi bir tecrübe geçti başımdan şimdi hiç ciddiye almıyorum daha zevkli :D

DeletedUser38381

Ziyaretçi
İyi hoş da, birkaç noktalama işareti kullansaymışsın, hiç değilse birkaç virgül kullansaymışsın çok güzel olacaktı be kardeşim :) Besbelli NOP'çusun da, bu kadar belli etmeseydin azcık özenseydin keşke :)

nopun kendini övmesine gerek var mı?