Kabus-garez savaşinda son durum

• Konuyu başlatan DeletedUser60595
  • Başlangıç tarihi

Bengam

Ağır Atlı
Sayın ve saygı değer forum sakinleri.

Kabus klanı ekip olarak iyi bir ekibe sahipler. Lakin GAREZ klanını yendikleri gibi bir kanıya kapılmışlar. Garez klanları oyun başlarken on kayıtla girmiş ve dünyanın merkezine yerleşmeyi hedeflemiştir. Tabiki bu yerleşme sırasında 3 klan olmamızdan kaynaklanan bir sorunla karşılaşmış. 3 klanımızda farklı bölgelere gitmiştir. Benim içinde bulundugum GRZ~~ klanı 44.kıta ile 45. kıta arasına düşmüştür. Ve ne tesadüfki KABUS klanıda hemen altımızda yer edinmiştir. Güneyde kalan klanlarımızla herhangibir sınırı olmayan KABUS klanı Fetih FSM GÖLGE DESTAN gibi çevredeki bütün klanlarla diplomasi yapıp. Şimdi övüne övüne 20 köy aldıkları için foruma gelmiştir. Foruma her zaman gelin sizden ricam bu savaş esas başladığı zamanda gelin. Biz hep burdayız. Ve bu şekilde zevk alıyoruz.

Burda arkadaşlarımında bahsettiği gibi asagıda bulunan ekibimize nispeten daha küçük bir kadro ile bulunduk ve köy kayıpları yasadık. Bunu başaran klanı tebrik ederim. Ama bir ricada daha bulunup bunu Herhangibir klanın tek başına yapmadığını yapmaıyacağını herkesin göreceği şekilde gösteriniz. Ozaman ben dahil herkes tebrik eder sizi.

2 gün tatil için şehir dışına çıkmıştım malum anneler günü önemli :) birileri sormuş neden forumda yokum diye :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Rakibin topladığımız adamı önce alt klana alıp sonra saldırdığımız oyuncu artık klandan atıldı mı kendisi mi çıktı bilmiyorum ufak istatisik oynamaları ne kadar gerekli bilmem sizin için herşey istatistikse eğer kendi açınızdan da biraz takip edin derim :)

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Net olarak hiçbir klan birbirine sınır olmadığı için istatistiklerin şu aşamada hiç bir anlamı yoktur. Yeterli tecrübeye sahip oyuncular bunu görüyor zaten.. Hiç bir klan küçümsenmemeli ama çokta büyütülmemeli diye düşünüyorum :)

Bol kesimli savaşlar yakındır.. Artık kimin kime rüya kimin kime kabus olduğunu zaman gösterecektir :)

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Aferin yavrularım söz dinleyin.

Dövüşmeyi bıraktınız şimdi ikinci görevinizi veriyorum

Savaşmayın, Sevişin !!