Kabus-garez savaşinda son durum

• Konuyu başlatan DeletedUser60595
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60595

Ziyaretçi
3Lyba9.png

'KISA BİR ÖZET'

DeletedUser60595

Ziyaretçi
KABUS un yaptığı sınavdan GAREZ klanı sınıfta kaldı :)

DeletedUser59296

Ziyaretçi
kısa vadede kabus için iyi istatislik ama uzun vadede hem garez hem galaksi savaşını sürdürebileceklerini sanmıyorum :)

DeletedUser53352

Ziyaretçi
ben katılmıyorum üzgünüm , gerekirse bende olan 40ar mızrak ve kılıcı kabusa destek olarak atmaya hazırım :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Galaktikos cephesinde isler hafif dengede gibi gozukuyorna ama garez cephesindeki basarilar galaktikos cephesindeki basarisizligi kapatiyor. Kabus suan savaslari cok guzel goturuyor.

Tahminimca oyle devam eder sadece sayisal olarak oran gibi dusunelim.
Galaktikostan her gun -3 yese bile
Garezden +10 aliyor kabus. Guzel devam ediyorlar basarilar.

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Garez in bu gidişatına gerek croza(emin) gerekse bünyamin gibi kitle oyuncular dur diyecektir.
Kabus klanı bu 2 savastanda galibiyet ile çıkarsa ne mutlu onlara fakat sahsı kanatim uzun vaadede basarılı olamıcakları

DeletedUser58862

Ziyaretçi
"istatistik mini eteğe benzer; çok şey gösterir, ama asıl görünmesi gerekeni göstermez."

Der ve Susarım....

DeletedUser41078

Ziyaretçi
"istatistik mini eteğe benzer; çok şey gösterir, ama asıl görünmesi gerekeni göstermez."

Der ve Susarım....

(Onur bu dedıgımı sen yanlıs anlama :D )

yanı şair burada diyor ki etek giydirip dansöz gibi oynayacaksınız en sonunda dıyor tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
Garez in bu gidişatına gerek croza(emin) gerekse bünyamin gibi kitle oyuncular dur diyecektir.
Kabus klanı bu 2 savastanda galibiyet ile çıkarsa ne mutlu onlara fakat sahsı kanatim uzun vaadede basarılı olamıcakları

Bünyamin mi dur diyecek :D :D ahahahaha Buna Bünyamin bile kahkaha atar :D Hadi Emin yine idare eder de Bünyamin ne ya :D ahahaa

Burada güzel bir yorum yazılmış zaten. İki tarafta savaşmanın büyük sıkıntısını yaşayacaktır Kabus. Eğer düşmanlarına farklı bir cephe açtıramazsa uzun vadede başarı yakalayamaz.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Savaşın gidişatı KABUS adına iyi gidiyor lakin uzun periyotta neler olur göreceğiz. Henüz galaksiyle tam anlamıyla bir sınır hattının oluşmaması ve galaksinin çok fazla yüklenmiyor olması kabusun garez cephesinde daha rahat hareket etmesini sağlıyor lakin sınırlar çizildiğinde ve galaksi kabusa yaklaştığında işlerin değişeceğini düşünüyorum. Son olarak iki tarafa da başarılar dilerim başladığı gibi güzel devam eder umarım savaş

DeletedUser60269

Ziyaretçi
Arkadaşlar galaxi kan bize sicramasin diye hanire destek atıyor
Amma velakin biz tam olarak ağırlık vermiyoruz
Çünkü gittiğimiz her köyü alıyoruz buda bana göre zevksiz...

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Arkadaşlar galaxi kan bize sicramasin diye hanire destek atıyor
Amma velakin biz tam olarak ağırlık vermiyoruz
Çünkü gittiğimiz her köyü alıyoruz buda bana göre zevksiz...

böyle ukala ukala konusmanın manası yok birileri gelir çosturur dalga konusu olursun burda :)