Kabus diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser60567
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Benim hakkımda bayağı bilgilisiniz galiba. Yalnız yanlış bilgilendirilmişsiniz. Ben raporlara pek bakmayı seven birisi değilim. Sadece rapor paylaşmanın artistlik olmayacağından bahsediyordum. Sonuçta web tarayıcısından oynanan bir savaş oyununun en temel taşlarından birisi bu raporlar.

Karşıdakine saygı göstermedikleri için şu anda diğer başlıklarda dalga geçilen insanlar var. Düzgün bir şekilde paylaşılan raporlara gayet güzel cevaplar veriliyor =) Hani her yerde "fink" attığım için az çok biliyorum =)
Tabii sizin tercihiniz rapor paylaşmamak. Saygı duyarız =)

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Keşke bu kadar yazmaya zahmet edeceğimize işimize baksak değil mi her klanın politikası ve her insanın bakış açısı vardır . Haklısınız diyeyim ben hata ettim sayın gerek yok kalabalığa . Bizim klanımızdan rapor paylaşımı olmayacaktır. Karşımızda karaktersiz de olabilir hırsız da olabilir ama bunu halka arz etmenin anlamı yoktur kişiler kendi hatalarını görebilir.Ayrıca hata var ise yasalar ve kurallar işler geri durumlar biraz kabaca umarım anlatabilmişimdir.

Neticede web tabanlı bir strateji oyunu bu :)

DeletedUser60567

Ziyaretçi
KABUS DİPLOMASİ

Müttefikler
GÖLGE Bitir
DESTAN Bitir
FTH Bitir
GÖLGE2 Bitir
FTH2 Bitir
DEST@N Bitir
Saldırmazlık anlaşması (SA)
DuMRuL Bitir
DuMRL2 Bitir
DuMRL3 Bitir
DuMRL5 Bitir
DuMRL4 Bitir
GİDER Bitir
YAŞ Bitir
Y@Ş Bitir
Düşmanlar
GRZ~~ Bitir
GRZ~ Bitir
GAREZ Bitir
~GRZ~ Bitir
~GRZ

Güncel Diplomasidir.

DeletedUser60567

Ziyaretçi
KABUS DİPLOMASİ

Müttefikler
GÖLGE Bitir
DESTAN Bitir
FTH Bitir
GÖLGE2 Bitir
FTH2 Bitir
DEST@N Bitir
*LED* Bitir
Saldırmazlık anlaşması (SA)
DuMRuL Bitir
DuMRL2 Bitir
DuMRL3 Bitir
DuMRL5 Bitir
DuMRL4 Bitir
GİDER Bitir
YAŞ Bitir
Y@Ş Bitir
Düşmanlar
GRZ~~ Bitir
Galaxy Bitir
GRZ~ Bitir
GAREZ Bitir
G@laxy Bitir
Galaks Bitir
G3laxy Bitir
~GRZ~ Bitir
G@l@xy Bitir
~GRZ Bitir
Gal@xy Bitir

Güncel Diplomasidir.

LazHoca

Mızrakçı
Stratejisinin çok çok iyi belirlenmesi gereken haritada kilit konumda olan bir klan. Başarılar..