Kaç premium puan kastınız?

• Konuyu başlatan DeletedUser65123
  • Başlangıç tarihi

Madlydeeplly

Mızrakçı
Hiç kimse kendisini yaratmadı.Kimsenin güzelliği kadar çirkinliği de kendi elinde değil dolayısıyla sahip olunan güzellikle övünemeyeceğimiz gibi, çirkinlikliğinden ötürü de kimseyi yermeye hakkımız yok.
Her şey dış görünüşten ibaret değil oysa ki...

DeletedUser57044

Ziyaretçi
Bende seni frekeinstaina benzetiyorum konusuyorsun ama beyin yok 1 saattir emre burda yükleniyorsunuz amacsızca isiniz oyun olmus bu dediklerimi düsün tabi düsünecek kapasiten varsa :cool:

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bende seni frekeinstaina benzetiyorum konusuyorsun ama beyin yok 1 saattir emre burda yükleniyorsunuz amacsızca isiniz oyun olmus bu dediklerimi düsün tabi düsünecek kapasiten varsa :cool:

Oda bir bilim harikası sonuçta :D ayrıca burası genel forum ya oyundan uzak kafa dağıttığımız bir platform oyuna sen bağladın olayı :D

DeletedUser57044

Ziyaretçi
Oda bir bilim harikası sonuçta :D ayrıca burası genel forum ya oyundan uzak kafa dağıttığımız bir platform oyuna sen bağladın olayı :D
Emir bu dedigine sen inanıyormusun ? Her gün burda oyun hakkndq kavga ediyoesunuz oyunun tadi oyunda burda herkes birine laf atiyor

Tanımsız

Okçu
1.5 k harcadım geri eski haline döndü sonra tarla oldum :D Korumanın bitiminde piyasayı bitiren kardeşlere selamlar :) 42 de garantici oynayacam :D

DeletedUser65084

Ziyaretçi
Eveeet rakamları görelim :D Gözlemlediğime göre pp kasanlar için çok verimsiz bir dünya oldu.Ben 6,5k kastım şuana kadar.Kim ne kasmış öğrenmek isterim :p

0 :D karta yuklendik yine:D harcıycam bugun preleri :(:(:(:( atakan sen bana yolla 600 pre bir arkadaşa vericem söz verdim bende serbest kalınca yollarım ben sana o_O

DeletedUser65084

Ziyaretçi
@Kaan vol II
BMvyQV.gif