K63 Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser43779
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43779

Ziyaretçi
Savaş adı: Bütün düşmanlar karşıya

İttifak
!MHA²
Cimmerian
Cimmeriann
!MHA
!MH4
!MHA³
iMHA

Rakip
Rakip
Castle Akademi
GülenadaM
RePuBLiC Of AzTeK
Castle Akademi 2

Savaş Başlangıcı
21.08. tarihinde saat 19:08:39

!MHA & CROM kardeşliğine herkes tekrar şahit olacak. K63ün en büyük savaşı hayırlı olsun :)

DeletedUser44197

Ziyaretçi
Bence bu savaşın buraya konulmaması lazımdı.Sonucu belli :)

JrFly

Dük
Düşmanı küçük görenler daha savaşmadan kaybederler.

Not:Crom'da oynuyorum şuan.

DeletedUser42330

Ziyaretçi

thumbupthumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
Rakiplerinize ekleyin bakayım

STAN
STAN²
STAN.
.STAN
*STAN*
stan³
ST@N
ST@N1
ST@N2
ST@N3

64Stan
i-Stan
STaN64

DEHSET
DEH$ET
DEH$4T
DEH$3T
D3HSET
DEHS3T
DH$ET
DEHST
D3H$3T
ve
WaH$eT
DO-KA1
DO-KA2
DO-KA3
DO-KA

BİRDE ŞİMD,İ HESABEDİN MHA LAR :) HA UNUTMAYIN BİZLE SAVAŞMASALARDI SİZİ TOPLARLARDI EMİİNOLUN :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizinle gerekirse yıllarca savaşıcaz Düşmanı siz harbiden kücük gördünüz bu hatayı sahiler dumrullar garezler yaptı zamanında Diyebielcegim tek şey Camon :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çook boş konusuyosun diğer yorumlarınıda takıp edıyorum :)

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Sizinle gerekirse yıllarca savaşıcaz Düşmanı siz harbiden kücük gördünüz bu hatayı sahiler dumrullar garezler yaptı zamanında Diyebielcegim tek şey Camon :)

Sen bizi şahiler dumrullar garezlerle bir tutuyosan zaten muhatap alacağım bir oyuncu değilsin 10 gün içinde raporları görelim Başarılar ..

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben sizi sahilerle veya diğer bitirdiğimiz 10 20 Klanla bir tutmuyorum... Tek söylediğim aylarca yıllarca savaşırız Siz inatsanız ben daha inadım

LOFA Sifteri

Okçu
Ender daha demin 20-30 tane klan yazdın bunlarida ekleyip oyle hesap edin dedin zaten crom onlarlada savasmiyormu savaşıyor

DeletedUser44197

Ziyaretçi

Not:Crom'da oynuyorum şuan.

Estafirullah benimki küçümsemek degil. Arkadaşlar oyuna biraz geç başlamışlar. Daha yeni yeni köy alımına başlamışlar. Aslında sizi zorlarlar moral düşüklügünden :))

DeletedUser43779

Ziyaretçi
Bu dehşetçiler hala konuşuyor mu ya? :D Forumda konuşacağınıza oyuna girin de biraz oynayın, sürekli forum sürekli forum nereye kadar :)) Her konuda bi laf sokma cabası falan neyin kafası bu anlamıyorum. İyi yeniyoruz demek ki :))))) Buraya sadece bu savaşla ilgili yorumlar yapılırsa sevinirim.