*K@OSS* klanı olarak

• Konuyu başlatan DeletedUser16578
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende mesaj atıyom ara sıra :D diyom artık değiştir resmi yenisini koy falana dsfasasfas :D

DeletedUser

Ziyaretçi
...

w3 te ben kaos klanındaydım . şimdiki kaos klanlarına bakıyorum o klanlarla alakası olmayan insanlar .. ayıp ediyolar ekol olmuş bir klanın ismi kirletilmez .

DeletedUser

Ziyaretçi
t.s.k klanı 2 günde 70 mio oldu retur tugra anatol barzo gibi sağlam klanlarla müt

DeletedUser

Ziyaretçi
anatol

world 7 de en eskı klan ANATOL klanıdır asla degısmemıstır kuruldugu gunden berı ıstıkrarını korumus tek klandır

arkadaşlıga dostluga ve saygıya çok önem veren bır klandır klan uyelerı elıt savasçılardan olusmaktadır

saygılarımla

DeletedUser29613

Ziyaretçi
...

arkadaşlar w7 kaosun kurucusu benim ve şunu söylim ben w2de oynamdım kaos klanınıda bilmiyorum
ben bu oyunu 6 senedir oynuyorum ve 6 sene önce kaos klanındaydım tam hatırlamıyorum ama eski klan savaşları world 6 olması gerekiyor
o zamanlar ben kaos klanındaydım ve çok iyi bir klandı bu zamana kadar bildiğim en iyi klan ve bu sebepten dolayı 6 senedir hep kaos ismiyle klan kuruyorum
ayrıca daha geçen sene kaos klanını kurmuşken eski kaosun kurucusunu buldum ve beraber oynadım yani kaos ismini ben w2 den almadım eski klan savaşlarından aldım

DeletedUser

Ziyaretçi
k@oss klanı değilde o zaman kaos olarak başlık açarsanız tepki görmezsiniz.başarılar hoş bu dünyada bizim klanın renk-karia egemenliğinde size yer kalmamıştır sanırım ama genede başarılar.

DeletedUser2906

Ziyaretçi
haha coook komik :)) egemenlik ve siz ne zaman oldunuz :D bırak yalanları bee EGEMENLİKMİŞŞŞ offf offf

DeletedUser

Ziyaretçi

w2 den gelen k@oss esas ekibinden ve yönetiminden olan kişiler özel davetimle w15de simosm klanlarında oyuna devam etmektedir.

yanlış bilgilerle arkadaşları kandırmalayım lütfen.
casus961 k@oss klanında bulundunuzmu yada ne pozisyonda idiniz bilmiyorum ve bu nickte ben k@ossta oynamış yada oynayan birisini tanımıyorum.

lütfen biraz orjınal olalım:)

genede başarılar.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
k@oss klanı değilde o zaman kaos olarak başlık açarsanız tepki görmezsiniz.başarılar hoş bu dünyada bizim klanın renk-karia egemenliğinde size yer kalmamıştır sanırım ama genede başarılar.

babel senın yaran ne koçum???

o yazı yazılalı yıl olacak!!!