*K@OSS* klanı olarak

• Konuyu başlatan DeletedUser16578
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser16578

Ziyaretçi
KURULALI 48 SAAT GECMEDEN 30 KISI OLDUK VE ONEMLI MUTTEFIKLIKLER IMZALADIK BUNLAR

T_Y
V1RzZz
!SY@N
S.I.S​
:)DUYULULUR:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayır bunların gerçek KAOS klanı ile alakası yok.

DeletedUser2758

Ziyaretçi
taklitçiliğin anlamı yok iyi bir klanın adını taşımak cok sacma kendiniz olmalısınız

DeletedUser16578

Ziyaretçi
biz word 2 den gelıyoruz kım cakma anladınız mı

DeletedUser

Ziyaretçi
Burada kavga çıkacak gibi birisi çevik kuvvet ekiplerine haber versin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
w2'den gelebirsniz ama klan isminiz bu oyunda nam yapmış bir klanın ismi.

jack 2 tane KAOS olması birşey degiştirmez, eger ada bakıp klana gircek biri varsa klanın içindekilere bakmayı unutmaz demi :D bırak arkadaşlar böyle zevk alıyor...w2 den geliyorlarmış yol hayli yorucu olmalı,azcık solluklansınlar... :)

jack 2 tane KAOS olması birşey degiştirmez, eger ada bakıp klana gircek biri varsa klanın içindekilere bakmayı unutmaz demi :D bırak arkadaşlar böyle zevk alıyor...w2 den geliyorlarmış yol hayli yorucu olmalı,azcık solluklansınlar... :)

Ekol olmuş bir klanın adının veya bir oyuncunun nik olarak kullanılması hiç hoş bir şey değil. Bunlar ekol olmak için bu oyunda resital sunmuş oyuncular. Sen de gel o klanın ismini al ve başarısızlıkta klan ismini karalat. Her ne kadar oyunu sıkı takip edenler farkı görseler de etmeyenleri durduk yere havaya sokabiliyor böyle durumlar.

w5'ten gelen bir klan da w7'de kısa adını "One" olarak kullanıyor. Ne gerek var böyle bir şeye. Madem ordan gelmişsiniz kullanın aynı kısa adınızı da...

DeletedUser

Ziyaretçi
Ekol olmuş bir klanın adının veya bir oyuncunun nik olarak kullanılması hiç hoş bir şey değil. Bunlar ekol olmak için bu oyunda resital sunmuş oyuncular. Sen de gel o klanın ismini al ve başarısızlıkta klan ismini karalat. Her ne kadar oyunu sıkı takip edenler farkı görseler de etmeyenleri durduk yere havaya sokabiliyor böyle durumlar.

w5'ten gelen bir klan da w7'de kısa adını "One" olarak kullanıyor. Ne gerek var böyle bir şeye. Madem ordan gelmişsiniz kullanın aynı kısa adınızı da...

bu arakdaşlarda anladıgım kadarıyla w2 deki KAOS klanından geliyorlar... o yüzden bu adı kullanıyorlar ama dediginde haklısın sırf bu yüzden klan adını degiştirdim...bu durumdan nasıl keyif alınır bilmiyorum...nam yapmış bir adı kullanarak başarı yakalayabilcegini düşünüyorlar :D

bu arada ONE w6 da da vardı başladıklarında ilk 20 delerdi 1 ay sonra baktım 50. sıradalarmış sonra kayboldular bir daha haber alamadım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
En sevmediğim şey taklitçiliktir. Taklit olmamak için gerçek hayatımda neler yaptım nelere maruz kaldım ama taklit olmamaya çalıştım. :)
Oyunda da ilk 4 sene önce başladığımda hep farklı birşeyler arıyordum hem tınısı hoş hem kullanılmayan nereden bulduysam Tornado ismini buldum ama onun tek başına bir anlam ifade etmeyeceğini düşünüp sonuna N harfi ekledim ve tek harfle bambaşka bişey oldu. Klan ismimde kendim kuruyorsam daima Schhh. olur bu ismi speed oynadığım zamanlarda kullanmaya başladık sürekli klan kuruyorduk ama belirli isim yoktu. Bir gün reklamda Schweppes'ı gördüm. Kısaltması Schhh... olarak kullanıyolardı. ve Resimde hoşuma gitmişti. Speedler zaten hızlıydı birde mesaj yağıyordu ikisi birden gitmiyodu aksamalar oluyodu illaki. Resminde çok uygun olduğunu düşündüm ama birebir olmasın diye çinliler gibi tuttum 3 noktanın ikisini sildim. Ve biz doğduk bam başka bir şey oldu o zamana kadarda hiç kullanılmamıştı ama biz onu kullanmaya başladıktan sonra tabi kolpaları türemeye başladı. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok fena anlatırım söyle bakım hangi anlatım tekniklerini kullandım. Betimleme, öyküleme, açıklayıcı anlatım, tartışmacı anlatım vs. :pppp

DeletedUser

Ziyaretçi
eski klanlarda bir zion klanı vardı her worldde kurulurdu hepsindede 600 üye olurdu ( o zaman üye sınırlaması yoktu) buda onun gibi bir şey sanırım. neyse yine de başarılar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok fena anlatırım söyle bakım hangi anlatım tekniklerini kullandım. Betimleme, öyküleme, açıklayıcı anlatım, tartışmacı anlatım vs. :pppp

anlatım teknikleri deme usta ya face te hocamızı arkadaş ekledik 1 haftadır ögrettiklerimi unutmuşsun diyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz ekliyoruz kabul etmiyo kabul edenlerde var ama asıl etmesi lazım olan kabul etmiyo :)