K 45 Müttefik Arıyoruz

• Konuyu başlatan 0galgas0
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Come And See

Online Süreleri Yüksek
Foruma Özen gösterip katılan
Üye sayısı +20 olan bir klan ile K45 de Müttefik olabiliriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende yeni nesilin içine giriyorum. Ama bunları yapmıyorum?

DeletedUser29714

Ziyaretçi
adamin foruma girip girmyecegine gore mutefik ariyorsun vallahi
thumbup:::D

DeletedUser21797

Ziyaretçi
k45 teydık ama bastan basla yaptık yoksa kesın sızınle mut olurduk :D :d

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Foruma düzenli katılıyoruz.
Online süremiz fena değil.
Ama üye sayımız 20 altında :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Ben olsam klanıma almam sizi :D geceden geceye giriyorsunuz oyuna gözümden kaçmadı sanmayın troll

DeletedUser44580

Ziyaretçi
:D :AS:F D: :D:D
klan dışı bakıcı kabul etmiyoruz. Sıradaki gelsin :p

DeletedUser21797

Ziyaretçi
bu aksam toplu gırıs yapmıslar mayıs yagmuru ıle strom burda gormek beraber gormek sasırtıcı :D ata sen almazsan alma ben alırım klana :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Böyle olsalar forumun sırtı yere gelmez de açılış var diye geldiler galiba :D Nasıl başbakan cumhurbaşkanı bakanlar falan açılışa katılıyor Mayıs yağmuru ile Mr.Storm da açılışa katılıyor :D

Mr.Storm online süren 2 saatten fazlaysa yönetimle konuşayım durumunu değerlendirip sana döneriz :p

DeletedUser42651

Ziyaretçi
sayın mayıs yağmuru ile mr. strom'un olduğu bi klan anında tarla olur, dünyaya başladıkları gibi silinmiş olurlar :D şahsen oynasalar ben ilk onlara saldırırım açık konuşayım. :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
zorla hesabını klanlar.org tarihinden sildireceksin :p bana çok bulaşıyorsun ama bak CoMa bana benzemez, şirket yetkilisi hiç bakmaz gözünün yaşına :p

sayın mayıs yağmuru ile mr. strom'un olduğu bi klan anında tarla olur, dünyaya başladıkları gibi silinmiş olurlar :D şahsen oynasalar ben ilk onlara saldırırım açık konuşayım. :)

kimmmm? bennn? tarla olucam? ahahaha güzel espri ama gece gece pek gitmedi :p

DeletedUser21797

Ziyaretçi
ata inceden vurdu mayıs yagmuru parmak uclarıyla topu dısarı attı :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
:D :D Klanlar Cafe kısmında raporlarınız var köyünüzün 23 puana düşüşü mü dersiniz yağma raporu mu dersiniz mis raporu mu dersiniz :D Ne ararsak var Takım Lider'imiz :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
o 26 puanlık hesaptan gelen saldırılardan korkarak mis arası yapmaya çalışan sendin sanırım? :p