Kırbaç

hidan

Kılıç Ustası
Tüm klanlara başarılar dileriz, 24 kişilik bir ekiple yola çıktık ve devam ediyoruz. Maksat bu kadar güzel dünyayı bulmuşken, etrafa bir iki kırbaç sallamak olsun. Elimiz yorulursa emaneti aldığımız yere geri koyar gideriz.

Legal oynayan herkese başarılar, bol yağmalar arkadaşlar :)

hidan

Kılıç Ustası
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar :D mertle başarı kelimesi ilk defa bu kadar çok yan yana geldi hsjsjdjd

UNCHARTED

Dük
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar :D mertle başarı kelimesi ilk defa bu kadar çok yan yana geldi hsjsjdjd

Kesinlikle haklısın daha önce başarılar kelimesine ihtiyaç duymadık direk hesap siliyoduk gidiyorduk şimdi bizi silicekler shajdjajsja şaka bir yana acemi kalkınca direk hesap siliyoruz dimi?

hidan

Kılıç Ustası
Kesinlikle haklısın daha önce başarılar kelimesine ihtiyaç duymadık direk hesap siliyoduk gidiyorduk şimdi bizi silicekler shajdjajsja şaka bir yana acemi kalkınca direk hesap siliyoruz dimi?

:D turnuvada yaptığımı burda yapsam 10 nesil öncem bile küfür yiyecek o yüzden sakin sakin takılıyoruz olm, silinmek yok :D canımız sıkılırsa sileriz biz zaten :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Mert denilen abi dışında herkese başarılar ona neden başarılar değil bana en iyi forumcu etkinliğinde oy vermedi ben burada olana kadar en iyi forumcu benim ama atajean artık yok neden çünkü ben kral oldum o da gitti :p ama özledim onu