Köy İsmi Engeli

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Türkiye Cumhuriyeti'nin ebedi önderi Atatürk'ü köy ismi olarak yazdığımda bugün bir yasaklama ile karşılaştım. Atatürk adını kim, neden ve hangi niyetle engellemiştir? Atatürk bir siyasi figür değildir, Atatürk herhangi bir şey değildir, Atatürk'ü yasaklayamazsınız. Derhal gerekenin yapılmasını istiyorum.

Napolyon2.0

Yasaklı
Bahsettiğiniz kural siyasi figür olarak görüldüğü için yapılmamıştır. Atatürk köyüne saldırmayı veya fetih etmeyi uygun görmediğimizden dolayı isim kullanılması yasaklanmıştır.
Milletin kafası mı basmıyor anlamıyorum ki saygıdan dolayı sen onu köy ismi yapamıyorsun işte

Bu çok yetersiz bir cevap, o halde tarihimizde yeri olan her özel ismi kaldıracaksınız. O zaman İsmet İnönü, Kazım Karabekir, Fatih Sultan Mehmet hatta Türkiye köy ismi yapılabiliyorken ATATÜRK yazılması yasak. Ben bunda farklı bir kasıt ararım. Eğer kasıt yoksa birileri sizin temiz niyetinizi kötüye kullanmaya çalışmaktadır. Bu konu burada bir sonuca ulaşmazsa tarafınıza dilekçe ile başvuracağımı belirtmek isterim. Atatürk ismi sansürlenemez.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Bahsettiğiniz kural siyasi figür olarak görüldüğü için yapılmamıştır. Atatürk köyüne saldırmayı veya fetih etmeyi uygun görmediğimizden dolayı isim kullanılması yasaklanmıştır.
Yani bence gereksiz duyar ama yine de ince düşünmüşsünüz tebrikler, lakin bu oyunda MKA, OSMANLI, TÜRKİYE gibi klanlar ve bu isimlerle oynayan ekipler var. O yüzden bu kadar ince düşünmeye gerek yok bence bırakın arkadaş Atatürk yapsın gönlü olsun ne olacak ki :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Ülke ve dünya tarihinde önemli bir isim olan biri hakkında yukarıda belirttiğim gibi "fetih veya saldırı" ifadeleri kullanılmayacaktır .Bu konu hakkında değişiklik yapılmayacaktır. Gerekli cevaplar verildiği için konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.