Kâr getirili hobi Solucan Evi

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar evde yapabileceğiniz , ve para kazanabileceğiniz bir şeyden bahsedeceğim.
Solucan Evi, evet yanlış duymadınız , solucan beslemek. Pek bilinmese de dünyanın bir çok yerinde yapılan bir şey. buyrun vidyolar aşağıda , beğenirseniz sevinirim.

Ortalama Biri

Misyoner
Neden solucan besleyeyim? Ayrıca kar amacı güdeceksem sevdiğim bir şey yapmam daha mantıklı değil mi? Solucanları seviyorsam niye kar amacı güdeyim? Kafamda deli sorular.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Olm evde niye yetiştireyim. Bahçede bir dünya var. PSİKOPAT MISINIZ LAN SİZ?

DeletedUser65724

Ziyaretçi
Solucan değilde tarantulam için un kurdu beslemeye başladım yıllar önce. O güne kadar böceklerden biraz tiksinirdim. Sonra onlara yaşam alanı kurup ilgilenmeye başlayınca, yeterince titiz olduğum içinde normal elle dokunmaya başladım. Daha proteinli olsunlar besin açısından kaliteleri artsın diye ve verimli üremeleri için araştırmalarda yapınca video çekeyim dedim 25 tl ye aldığım kurtlar piyasa değeri 500 liraya kadar çıktı, nasıl yapılır diye video çektim her yerden ulaşıp satın almak istediler hobi diyebiliriz ayrıca un kurtları büyüyüp pupa halini alıyor sonrasında böcek oluyorlar sonra çiftleşip ölüyorlar ve yeterli imkan oldukça sürekli hızla artıyorlar başa çıkamadığım zamanlar oldu et yiyen canlı besleyenler için tavsiye ediyorum.

Ayrıca canlı beslemeden önce canlıyı araştırmamız gerektiğini unutmayalım sadece barındırmak beslemek değildir.