Joker

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Herkese selamlar arkadaşlar,
Uzun yıllardır oynadığım bu oyunda genellikle JOKER ismi altında var oldum. Çok güzel arkadaşlıklar edindik her dünyada üstüne koyarak abi abla kardeş edindik.
Her zaman saygı çerçevesinde oynamaya ve oynatmaya dikkat etmeye çalıştım.
Aslında 20 kişilik bir ekip işe girmeyi planladığımız bu dünyada işin ucunu alamayıp 20 den fazla klan olduk :D
Ciddi çaba sarf etsekte galiba başarılı olamadık.
JOKER ismi altında bu dünya da emek ve çaba harcayan herkese canı gönülden teşekkür ederim.

Sadece oyun kuralları gereği düşmanımız aslında abimiz kardeşimiz olan rakip klanları buradan yine canı gönülden tebrik ederim. Çok güzel işler çıkardılar ellerine sağlık.

Yönetim ekibi olarak aldığımız karar doğrultusunda bu dünyada JOKER olarak faaliyetlerimizi sonlandırma kararı aldık.

Bazı arkadaşlarımız hesap silecek, bazıları diğer klanlar ile yola devam edecektir.

Bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim.

İstemeden de olsa oyun içinde kalbini kırdığımız arkadaşımız olduysa af ola.

Hak edenin kazandığı dünya olması ümidiyle.

Saygılar...

Vezir001.

Ağır Atlı
Joker ile daha önceki dünyalarda bir kez savaştığımız olmuştu ancak o cephede ben aktif değildim, tanışma fırsatım olmamıştı ufak sohbetler dışında. Burada bir çok üyesini tanıdım ve içlerinde çok değerli insanlar mevcut.

Hepinizin emeğine sağlık savaşlar kazanılır kaybedilir oyunun genel amacıda budur zaten burada hiçbir klan girdiği her dünyayı kapattı diye bir söz söylenemez herkes en az bir fazla çok kere başarısızlık ile yüzleşmiştir. Oyunu güzelleştiren de bu aslında, favori yoktur benim gözümde hiç bir zaman hiçbir worldte :)

Tekrardan başka dünyalara görüşmek dileğiyle, ben de bu dünyadan sonra yeniden uzun bir ara vermeyi düşünüyorum açıkçası,

Hoşçakalın arkadaşlar her şey gönlünüzce olsun gerçek hayatta:)