JokeR

DeletedUser

Ziyaretçi
thjoker.gif

Zordur Muhakkak ßagLarı Koparmak...
JokeR Gißi ßazen Soytarı ßazen DeLi SanıLmak... Sems Gißi ßası ßozukLuk ve SeytanLıkLa SucLanmak... Zordur Gercekten de ßasLangıcLar ve DegisimLer... DegisimLerden de Korkmamak Gerekir... KaranLıkda Yasayan GözLerin... Isıkdan Kör oLması oLasıLıgını Da Göze aLmak Gerekir... DogmaLarı ve TaßuLarı Ne oLursa oLsun Tek Tek Yıkmak Ugrasdırıcıdır...

K65
Üye Alımımız 20+ Yaştır
Herkese Eğlenceli Vakitler Geçirmelerini Diliyorum

DeepCleaneR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser30366

Ziyaretçi
Yaşa göre üye alımı ilginç biraz.Başarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
Yaşa göre üye alımı ilginç biraz.Başarılar

Klan oyuncuları genellikle 20+ yaş üstü oyunu bilmeyen çoluk çocukla uğraşmak istemiyoruz açıkcası kendi kafamıza göre takılıyroruz amacımız öyle birinci olmak fln değil bölgemizde sözümüz geçsin kendi aramızda sohbetimiz muhabbetimiz dönsün o kadar :) Çocukluk yapmadığı sürece sorun olmaz heralde xD

DeletedUser30366

Ziyaretçi
Klan felsefeniz çok güzel açıkçası özendim :) ben de W10daki klanımın böyle olmasını istiyorum ama arkadaşlarım çok hırslı sadece muhabbet yetmiyo hep en azından kıta birinciliği peşindeler :) Tekrar başarılar diliyorum zirvede hırstan uzak muhabbet için oynayan klanlar da dagörmek isteriz :))

DeletedUser

Ziyaretçi
klanınza başarılar

ayrıca mehmetwars bir insan davranışlarından konuşmalarından aşağı yukarı kaç yaşında olduğu beli olur

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan felsefeniz çok güzel açıkçası özendim :) ben de W10daki klanımın böyle olmasını istiyorum ama arkadaşlarım çok hırslı sadece muhabbet yetmiyo hep en azından kıta birinciliği peşindeler :) Tekrar başarılar diliyorum zirvede hırstan uzak muhabbet için oynayan klanlar da dagörmek isteriz :))

Eskiden bende öyleydim ama hırs hiçbirşey kazandırmıyor insana oyun bittikten sonra ne kazandım diye soruyor insan kendi kendine değerli dostlar abiler kazanmak en güzel şey şu oyunda gerisi boş,birazda kafamız rahat oluyor hani abi bana saldırıyorlar 10k pls fln diyende olmuyor :)