Joker - paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser48620
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Joker ailesi olarak ilk savaşımızdır.

Bunun bir oyun olduğunu unutmadan,
hak edenin kazandığı bir savaş olması dileğiyle.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
kurucuları bursasporlu olduğu için favorim joker :D

DeletedUser

Ziyaretçi
o klan orjinal paşa klanı değildir.
sizin adınıza sevimdim.
bizim adımıza daha çok sevindim.
hayırlı olsun tebrikler.

DeletedUser48620

Ziyaretçi
ulrich hocam, Ertan abiler eski dünyalarda beraber oynadığımız oyunculardır nicki arrows yani. Savaş başlayana kadar bir irtibat kopukluğu vardı aramızda savaş başlayınca bu sorun çözüldü ortak amaç doğrultusunda birleştik,

DeletedUser33843

Ziyaretçi
maraton tarafındayız biz trcemtr ile. başakşehir maçına gelicem, stada gelirsen bi karşılaşalım :D risus ve texas16'yı da çağırırsın :D

DeletedUser48620

Ziyaretçi
maraton tarafındayız biz trcemtr ile. başakşehir maçına gelicem, stada gelirsen bi karşılaşalım :D risus ve texas16'yı da çağırırsın :D

Özellikle Bursasporluları alıyorum klana :D risus texas16 nosmoking phantom16 rekimuke kredikartın daha var da aklıma gelmiyor,

Öyle bir niyetim var gelirsem haber ederim.

Deplasmanlar daha keyifli gidermisin deplasmanlara

DeletedUser33843

Ziyaretçi
asdfadfaasdfasdf uğur fail oldun. bi de bana laf atıyo köfte ya :D baş harf madem büyük olmuyo ben nasıl büyük baş harfle giriş yaptım oyuna köfte :D w1'den beri oynuyorum :D

deplasmanda izlemedim hiç. ayakta izlemeyi sevmeyenlerdenim ben :D vaktim de olmuyo çok. ara sıra bursaya anamı babamı görmeye gidiyroum, evden kombineyi alıp bi izleyip geliyorum. holigan tarafım yok da bursasporluyum yani :)

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Sorma sorma öyle olduk :D

Anladım aman olmasın zaten, bende biraz fazla holiganlık boyutu :D Deplasmanlara 4 5 kere fırsat bulabildim, ama gerçekten kat kat daha zevkli tavsiye ederim :D

Bu arada para var kombine var incesini kaçırmadım haberin olsun :D :D

Luciferr

Dük
Kanka ben fenerliyim, napcaz şimdi ? Pılımı pırtımı toplıyım ben o zaman.......................

DeletedUser48620

Ziyaretçi
:D Sen istisnasın olum arada fb li gs li bjk lide lazım :D