Iyi Uykular Türkiyem

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66804

Ziyaretçi
Güzel eğlendik biraz uykusuz kaldık ama buna değdi.

salimcani

Hafif Atlı
birileri hala nizamla dalga geçmeye çalışıyor. yapmayın sadece kendinizi küçük dusurursunuz. biz oyun başında aldığımız köyleri kestiğimiz saldırıları atmadık bir köyde patladık maşallah ağzınızdan dusurmuyorsunuz. bugün nizam klani 7 koy aldı. o kadar konuşmaya bu kadar koy veriyorsunuz harika gerçekten. acıyorum halinize

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Kanka köy isimlerini +10 Fetih yapsaydınız tüm klan geceden düşerdi ama hacki kapatmışsınız bizim suçumuz değil

salimcani

Hafif Atlı
Kanka köy isimlerini +10 Fetih yapsaydınız tüm klan geceden düşerdi ama hacki kapatmışsınız bizim suçumuz değil
siz de +10 savunma falan yapsaydınız bari sonuçta her köyde parça pincik savunma bekletip 8 koy vermek her klanin harcı değildir. tebrik ediyorum bu konuda bir operasyon anca bu kadar kötü karşılanabilirdi. hani forumda o kadar yazınca biz de sizi oyuncu sanıyorduk ama

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Sbdhshshsg hacı sizin başkan biz anatolle diplomasi konuşurken yeriz onları s.a yapmayalım falan diyomuş ya, o elemanı tanımam ama bi gün yanında 6 klan olmadan bizimle bi haritaya girmek isterse lütfen haber etsin bi bakalım hackerlera karşı durabilecek mıyız :D

Korkuya tekele köy kestirem dibinden misleyem saldırıya açık ban yemiş hesaplarını fetihten sayam bakın oyun oynuyorum xd

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Neyse polemige girmeyelim beyler başlık kirlenmesin öyle herkese cevap yazmayın

salimcani

Hafif Atlı
eglencenize baktığınız çok belli ya ondan bu kuyruk acısı değil mi dgshdhhduduf
komedisiniz valla konuşmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. keşke foruma yazdığınız kadar biraz da oyuncu olsaydınız. İlla attiracaksiniz o kesim raporlarını kendinizi rezil ettirmeye çok meraklısınız. ama sizin için buraya rapor atmaya uğraşmak istemiyorum. uğraşmaya değmeyecek bir kişiliksin çünkü.

DeletedUser65936

Ziyaretçi
eglencenize baktığınız çok belli ya ondan bu kuyruk acısı değil mi dgshdhhduduf
komedisiniz valla konuşmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. keşke foruma yazdığınız kadar biraz da oyuncu olsaydınız. İlla attiracaksiniz o kesim raporlarını kendinizi rezil ettirmeye çok meraklısınız. ama sizin için buraya rapor atmaya uğraşmak istemiyorum. uğraşmaya değmeyecek bir kişiliksin çünkü.
nizam vs esl olsaydı farklı olurdu bence dostum farmville gibi oynayan cok oyuncunuz var v1 de alırdık bence