Isim yok :)

• Konuyu başlatan -Destroyerm
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Mikailim bak kırıldım sana beni neden çağırmadın bu world e :)))))

DeletedUser631

Ziyaretçi
sen heç merak etme bayram ne çıktı bahtına hep ona atcam dua etsin oynamıycam tt2

:))) beklentilerimiz apacık belli ablacim cem abiye ne varsa atin ara sira tas atin laf atin az zıvanadan cıksın artık.Sessizligini bozmasi gerekiyor :D agdgagxgahss

DeletedUser13497

Ziyaretçi
valla benden çektiğini kimseden çekmedi cem şimdide gözün arkada kalmasın ben ona yapacamı bilirim :D

DeletedUser13497

Ziyaretçi
ayıpsın raporları atarım demek isterdim ama fake raporlarını napcaksın tt2

DeletedUser13497

Ziyaretçi
ahahahhahahahah düşünsene fake için attığım 1 kahraman baltam yağma yapıp geliyomuş :D

tam profillik olur yeminle tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahahhahahahah düşünsene fake için attığım 1 kahraman baltam yağma yapıp geliyomuş :D

tam profillik olur yeminle tt2

Ablacim bence yol yakın iken gel bize :) kızlarla pijama partisi verecez ne dedikodular var bi bilsen hıh tt2

DeletedUser13497

Ziyaretçi
la zaten oynamıycam ki hem ben kızları sevmiyomki alerjim var tt2

DeletedUser33309

Ziyaretçi
Destoyerm ile Eliza'nın bilardo kapışması mı vardı ne? Fotoğraf falan koyulmustu oyundaki foruma Crom zamanından öyle hatırlıyorum. Ayrıca Mikail'in Crom&Aztek birleşimi olduğu bir dünyada aztek klanından birisiyle forumda baya bi tartıştığı zamanları hatırlıyorum. Ben mi yanlış biliyorum ama öyle bir şeyler anımsadım :)

DeletedUser13497

Ziyaretçi
yanlış hatırlıyosunuz benim forumlada vs foto paylaşmam yasak valla töreye gurban ederler beni :)

mikoyla ve bir grup arkadaşla buluştuk ama piknik yaptık yane o ben olamam :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
75 kişi olacağız bi kişi bile fazla olmayacak deyip 331 kişi toplamak ironik :) Kapitalist düzene ayak uydurdunuz sanırım :)