Isim yok :)

• Konuyu başlatan -Destroyerm
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Beyler halen öğrenemediniz mi imkansız diye birşey olmadığını. Farkındayım benden haber alinamayinca Rest ekibinin oluşturulduğunun lakin zaten 3 ay öncesinde oluşturulan bir ekip bu. :) Ayrıca en son dün yapılan skype ve telefon görüşmeleri ile de netlik kazanmıştır.

Kendi kafamda utopik bir ekip oluşturup burda paylaşacak kadar sizofreniye baglamadim henüz :)

Daha inandırıcı olmasi için izlemede kalın :)

başarılar o zaman =) w9 daki nirvanayi getirsen tek yeter bence. guzel ekipti. bindi vardimda :D

DeletedUser

Ziyaretçi
W9 nirvanayi da toplayıp o hale getirdik ama sağlam ekip oldu. Fena klani da toplamaydi yine iyi isim yapti. Sıkıntı yok yine yaparız :) Ki w9 nirvana klani efsane olacaktı ama Rest ekibi bizden ayrıldı sonra Dumrul da ayrıldı :) Yine iyiydi ilk sıralarda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yarin baslayacagimiz bölgeyi ve Oyuncuları net olarak belirlemiş olacağım. Çok sürpriz isimler var çok :) Bu sadece görünen yüzü :)

DeletedUser45013

Ziyaretçi
Hayırlı Olsun Şimdiden FENA ;) Bi Server Olucak

DeletedUser

Ziyaretçi
Klana üye alımı yapılmayacaktır. Öncesinde konuşulan kişilerin hepsinden teyit alındı ayrıca ekstradan beklediğim birkaç isim de geldi. 75 kişilik ekibimiz tamamlanmıştır. Lütfen ozelden mesaj atmayın konu ile ilgili. Ayrıca oyun sürecinde de oyuncu alımı olmayacaktır

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Unsss ve kedicikleri geliyor mu acaba bizi bu konuda aydinlatirmisiniz c 2 nin şampiyon ekibini görmek isteriz açıkçası :)

DeletedUser52898

Ziyaretçi
smayil o zaman neden kaç gündür bizi çeşitli mecralardan gelin gelin diye taciz ediyorsun canım a:DA:SD

DeletedUser38905

Ziyaretçi
çünkü eziksiniz sdjlgbasnklgnmasşlfmşasgasdf

DeletedUser56967

Ziyaretçi
zaaa tafi, yelokoyler klandan cikmis. o guvendigin abilerin 2 dakikada sattilar mi seniii :D mikolar kapar dunyayi.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
bizim halen Adımız yok ki :)

Ekibi aciklayacagim da baslamazsiniz diye cekiniyorum.

Bekledigimden daha güçlü bir ekip oldu.. resmen bütün Kalbur üstü karakteristik özellikleri ön planda olan ve genel tarafindan sevilen saygı duyulan isimler bir arada. Hem oyun anlamında hem kişilik babinda çok güzel zaman gecirecegimizden eminim.

Son gün klan ismini, oyuncu listesini ve başlanacak bölgeyi aciklayacagim. Yine de gelecek isimlere dair birkaç ipucu vereyim size de merakiniz giderilsin :)
Simdiden güzel ve adil bir oyun olmasını temenni ediyorum.

Destroyerm
Barboros
***streetballer**
Airwolf61
Denizhanfb
Dizayn22-Metin
Swat33-parcevall
B.yildirim
Kral yelokoy ve ekibi.
Kanije06
niopolensis
unss ve 10 kisi
Kocaarslanahmet ve 5 kisi
Eliza
Isim misim yok ve 5 kisi
God is a dj-Murat
21 Ayaz
Ditress ve 4 kişi
Pasin
Aglot

Daha yazamadigim birçok isim var. Totalde 75 kişilik tek bir klan...

niopolensisi de barbarosuda başka klandan biliyorum ben

DeletedUser13497

Ziyaretçi
oynamaya vaktim olmasada muhabbetine mikocumun yanındayım :)

rada olurda ben onu tek bırakırmıyım :D

tek düşmanımda eyesblack oynamıycam ama çıkan her askerimi ona saldırı atacam :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
oynamaya vaktim olmasada muhabbetine mikocumun yanındayım :)

rada olurda ben onu tek bırakırmıyım :D

tek düşmanımda eyesblack oynamıycam ama çıkan her askerimi ona saldırı atacam :D

Ehehehe cem abiyi gelistirtmeyin mumkunse adam bana sövmemek icin zor tutuyor kendini ablacim :)))