iphone ile android arasinda ki fark

  • Konuyu başlatan DeletedUser60623
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser60623

Ziyaretçi
androit harita

Cogu klanlar oyuncusu androit cihazlardan giris yapmakta androit cihazlarda iphon daki bir ozellik bulunmamaktadir oda bonus koylerinin ozelliklerini göstermemektedir benimde talebim bu durumun iphone daki gibi olmasidir
 

DeletedUser60074

Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar malumunuz mobil oyun dunyasin da hersey ilk app store'a geliyor ardindan google play'a ve oyun sirketleri bunu soyle yapiyorlar, app store icin en iyisi en stabili en kullanislisi, fakat google play yani android kullanicilari icin idare etsin yeter.
Malesef ki klanlar(İnnoGames) de bu hataya dusmus durum da fakat bunu elbirligiyle degistiricegimize inaniyorum, en ufak ornegi vermek gerekirse harita, bir iphone kullanicisi haritayi buyultup rahat rahat hareket ederken bir android kullanicisi bunu yapamiyor, ve bunun gibi bir cok sey daha mevcut.
Bunlar olmayacak yapilamayacak imkansiz seyler degil, lutfen konuya gerekli ilgiyi gosterip sesimizi duyuralim ve oyun artik android sistemini kullananlar icin de daha guzel bir hale gelsin.
Tesekkurler yorumlarinizi bekliyorum.
 

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
Tepki puanı
1.882
Bu bir hata değildir. Google kodlaması ile Apple kodlaması birbirinden aynı statülerde yer almaktadır. Klanlar oyunu yaklaşık 12 yıl önce planlanmış ve kodları yazılmış bir oyundur. Bu yüzde zarfında temel kodları hiçbir zaman değişmemiş ve üzerine sadece eklentiler yapılarak temel kod sistemi korunmuştur.

Bu yüzden yeni kodlama sistemleri ile tam bir uyum içerisinde çalışması her zaman mümkün olmamaktadır. Apple bizim kodlarımız ile uyum sağlarken Android bunu belli bir noktaya kadar destekleyebilmektedir. Aradaki keskin uçurum bu yüzden kaynaklanmaktadır. Diğer oyunlarımızda neden bu sorunun yaşanmadığını sormak isterseniz ise o oyunların bizim oyunumuz gibi kod değil daha çok flash temelini baz almasıdır. Bu da facebook dahil bir çok platform ile daha uyumlu bir sistem ortaya çıkartmaktadır.

Ancak tüm bu kısıtlı imkanlara rağmen hala android uygulamamızı geliştirmeye çalışıyoruz. Bu sene içerisinde büyük bir güncelleme planlıyoruz. İlerleyen günlerde umarız size bir açıklama yapabiliriz. Görüşleriniz için teşekkür ederiz.
 
Durum
Konu yanıtlara kapalı.