Intihar komandolari

• Konuyu başlatan Kadirim587
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
İNTİHAR KOMANDOLARI ailesi olarak müttefik olduğumuz klanı savaşta yalnız bırakmayız ve aynı şekilde muamele görmek isteriz.

su an kendimize yakın bölgede olan klanlarla müt olma düşüncesindeyiz. Kapımiz herkese açıktır.

Not: truva ve harami klanları ile müttefik durumdayız bu klanlarla savaş halinde olan klanlarla müttefiklik söz konusu değildir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Pasam ne savasi.su an savas ilan etmek mumkun diyil troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok o anlamda değil yani önceki swlardan sorununuz vardır falan.onu kast ettim yani.

DeletedUser

Ziyaretçi
Golge haramileri cakma golge haramileri.Truva klani ise onunda cakma oldugnu dusunuyorum amma yonetim ekibini tanimadigimdan dolayi bir sey diyemem

DeletedUser42310

Ziyaretçi
bu muhammed cakma bence :)

hadı gene ıyısın ılk post@ sana geldı acılıs senle yaptım :))

DeletedUser21797

Ziyaretçi
sen rohan klanindan misn galiba sizin klan 4 e ayriliyor 12 tane mutunuz var yanlis gormediysem :D

DeletedUser45060

Ziyaretçi
apaçi sağlam w16dada oyleler ama suda war millet oynamıyo boş koyleri herkes alır burda merak ediyorum onları

DeletedUser631

Ziyaretçi
TRuva klanlarını ben ve ekibim kurmuştuk.Burdaki Yönetim Kadrosunda sadece logitec.h bizdeydi onlarda kişisel bir mevzu geçti ve yönetimimizden çıkarıldı....

CESET-klanlarını w16 dan biliyorum fakat 2-3 tane sağlam oyuncusu
var ve ceset kadrosunu tekrardan gözden geçirirsek bu wordde pek bir şansları yok.

DeletedUser21797

Ziyaretçi
ceset ekibi toplu bir sekilde bazi sebeplerden dolayi hesap sil yapmistir burdan simdiye kadar guzel oyun cikardilar kesim rekorlarindan belli oluyor o yuzden tebrik ederim