International Tribal Wars Şampiyonlar Turnuvası Hakkındaki Görüşleriniz

Uyry*

Baltacı
Tebrikler:) biz bu konuda hata yaptık bence, öncelik olarak madenlere gittik ama yavaştan toparlarız diye düşünüyorum.

Not: bizim durum biraz da bölgeye bağlı tabi, onu da ekleyeyim.

Luxor*

Baltacı
Uğura co ol dedik fosur fosur uyuyor , yağma atmiyoruz artik hiz 4 saniye başi hafif dönüyor yaşlandik artik bu hiz fazla :D

Deathroll.

Baltacı
international agır gelir tabii özkan ban yedi mi yoksa co su mu yok niye kesildi

Lan bu sahtekara bakma sen ben oynamicam daha dedim arada buna yardim ediyorum adam oynamiyirsa ben ne yapam gece yagmadinida yapiyorum gerisi onun bilecegi is..

Bana agir gelmezde hevesim yok daha oyuna gerekte yok yabanci serverlar daha bi kaliteli olabilir dogrudur ama tr serverlarindaki donen muhabbetler olmayincada sarmiyor acikcasi

Stratejist-

Hafif Atlı
Lan bu sahtekara bakma sen ben oynamicam daha dedim arada buna yardim ediyorum adam oynamiyirsa ben ne yapam gece yagmadinida yapiyorum gerisi onun bilecegi is..

Bana agir gelmezde hevesim yok daha oyuna gerekte yok yabanci serverlar daha bi kaliteli olabilir dogrudur ama tr serverlarindaki donen muhabbetler olmayincada sarmiyor acikcasi
burası kürkçü dükkanı abi :d

honey badger

Okçu
Valla bizi sarmadı baktık bakamıyoruz çok vakit olmuyor sil attık kesip almışlardır 1.klan da bir bu kadar almıştır bizden zaten :) o birinci klanın falan aldığı köylerin yarısı bedava zaten durum trye özel bir durum değil yani rahat olun sdfhj