Ilk sawas bizden olsun

• Konuyu başlatan DeletedUser69586
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Arkadaşlar bütün klanlari savaşa eklermisiniz bı ton kesim var istatistikler boş gözüküyor

Düzenlemelerle uğraştığımız için bu konuda NEFRETDOLU'yu bilgilendirmiştim .. Kurup dağıtacağımız yeniden isimlendireceğimiz durumlar olacak diye.. Çaylak açıldığında yapılan 50-100 asker kesimini büyük şeyler olarak görmediğimizden acele etmiyorduk =) NEFRETDOLU'nun akşam isteği üzerine ( bu muhim 50-100 asker kesimleriniz yansısın diye NEFRETDOLU'ya yaptığınız baskı üzerine ) ekledik =)

İki klana da başarılar diliyoruz.. Bol şans herkese =)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Düzenlemelerle uğraştığımız için bu konuda NEFRETDOLU'yu bilgilendirmiştim .. Kurup dağıtacağımız yeniden isimlendireceğimiz durumlar olacak diye.. Çaylak açıldığında yapılan 50-100 asker kesimini büyük şeyler olarak görmediğimizden acele etmiyorduk =) NEFRETDOLU'nun akşam isteği üzerine ( bu muhim 50-100 asker kesimleriniz yansısın diye NEFRETDOLU'ya yaptığınız baskı üzerine ) ekledik =)

İki klana da başarılar diliyoruz.. Bol şans herkese =)

Daha çaylak kalkalı 1 gün oldu ve şu aşamada 50-100 asker demek ilerki safhaların full ordusu demek gibi birşey. O yüzden bu aşamada o 50-100 askeri kesmek güzel ve önemli bir olay kaldıki 50-100 asker harici 600lük kesimimizde mevcut. Yani şu aşamada kesilen her asker önemli çünkü dünya yavaş asker basmak çok yavaş barbar yok yağma yok. Kesileni basmak uğraştırıcı o yüzden 1 asker bile önemli bence :)

Dipnot: Presiz oynayanlar için :)

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Daha çaylak kalkalı 1 gün oldu ve şu aşamada 50-100 asker demek ilerki safhaların full ordusu demek gibi birşey. O yüzden bu aşamada o 50-100 askeri kesmek güzel ve önemli bir olay kaldıki 50-100 asker harici 600lük kesimimizde mevcut. Yani şu aşamada kesilen her asker önemli çünkü dünya yavaş asker basmak çok yavaş barbar yok yağma yok. Kesileni basmak uğraştırıcı o yüzden 1 asker bile önemli bence :)

Dipnot: Presiz oynayanlar için :)

Birileri için önemsiz gözüken azlıklar, bir başkaları için çokluk olarak görülebilir.. Bu yüzden söylediklerine katılmamakla birlikte , sen öyle düşünüyor ve hissediyorsan saygı duyarım ;)

DeletedUser61148

Ziyaretçi
100mızragı kesilse adam oyun başı gg direkt la

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Birileri için önemsiz gözüken azlıklar, bir başkaları için çokluk olarak görülebilir.. Bu yüzden söylediklerine katılmamakla birlikte , sen öyle düşünüyor ve hissediyorsan saygı duyarım ;)

Haklısın herkesin düşüncesi stratejisi bilgisi vs. vs. farklıdır. Presi olan adama 100 asker hiçtir bizim gibi temizlemeyle yağmayla oynayana 100 asker ordu gibi gelir :) Bende senin düşüncene saygı duyuyorum zaten saygısızlık olsun diyede cevaplamamıştım :) Umarım güzel bi savaş olur her 2 taraf içinde :) Bide beni casuslamayın yha .s.s.s salın bırakın zaten askere gidiyom gider ayak gecelerimi uyuyarak geçireyim :D

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Güzel patladık. 2 tarafında ellerine sağlık.

Eklentiler

• Screenshot_2020-02-02-11-50-49-1.png
    Screenshot_2020-02-02-11-50-49-1.png
    101,2 KB · Görüntüleme: 39