ilginç tartışmalar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Calipso123

Haritacı
TİCKET AÇMA

bu konu neden yanıtlara kapandı acaba arkadaşın yazısını okudum kimseye hakaret etmiyor. gayet düzgün bir şekilde forumda tartışma konusu açmış, nedir bu konuları hemen kapatma sevdanız anlamış değilim. İlk ban yediğim gün, sağolun, bütün forum kurallarını tek tek inceledim. Bu kurallardan hiç birini ihlal etmemiş. modlar olarak, arkadaşın hangi kuralı ihlal ettiğini söylerseniz, bizde ona göre dikkat ederiz. ama bu şekilde sevmediğin konuya yanıt kapa, arşive at ya da çöpe at olmuyor bizim haklarımızı ihlal ediyorsunuz...

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konuya gerekli cevap verilmiş ne olmasını beklediğini tam anlamadım :) Yazılar okunuyor ve cevaplanıyor, bunun tartışılacak bir yeri yok.

Calipso123

Haritacı
Konuya gerekli cevap verilmiş ne olmasını beklediğini tam anlamadım :) Yazılar okunuyor ve cevaplanıyor, bunun tartışılacak bir yeri yok.

Evet cevabı verilmiş fakat bi alttaki postta arkadaşın forum ahalisiyle tartışmak için konuyu açtığını belirtmesi olayı ilginçleştiriyor bunun üstüne neden kapandı hangi kural ihlali var

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Evet cevabı verilmiş fakat bi alttaki postta arkadaşın forum ahalisiyle tartışmak için konuyu açtığını belirtmesi olayı ilginçleştiriyor bunun üstüne neden kapandı hangi kural ihlali var
Daha önce dediğim gibi tartışma olacak bir konu değil çünkü cevabı net, okuyoruz cevaplıyoruz bunu nasıl tartışacaksınız ? :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.