HUCUM

l KRONOS l

Hafif Atlı
kim neyin ayarını yedi ne içip geliyorsun oglum sen foruma? vedat abiyi senden daha önce tanırım saygımdandır o fotoğrafı kaldırmamı istedi kaldıramadım, ama sen orada çok güzel ayarı yedin, adam oyuncusu çöpte olsa adam bile olmasa, sahip çıkıyor böyle bir klanda barına bildiğine dua edeceğine burada ayak takımı gibi gelip laf yarıştırıyorsun, ve seni ngerçekten hala banlanmaman o kadar garip ki, gerçi yine banlansan yine gelirsin sen takımca
sen ayar verdiğini mi sanıyosun şimdi cidden.
koskoca hücumun paylaşımları sana mı kaldı dediğim bir önerme
bunu yazıyosun gidip vedat abiye sizin klanın sözcüsü haktan mı diye soruyosun ss atıyosun ayar vermiş oluyosun?sen şakasın gerçekten bence sen stormun bi projesisin hatta kendisi bile olabilirsin burda millete bulaşıp ban yedirmeye çalışıyosun

**Küvet**

Yasaklı
sen ayar verdiğini mi sanıyosun şimdi cidden.
koskoca hücumun paylaşımları sana mı kaldı dediğim bir önerme
bunu yazıyosun gidip vedat abiye sizin klanın sözcüsü haktan mı diye soruyosun ss atıyosun ayar vermiş oluyosun?sen şakasın gerçekten bence sen stormun bi projesisin hatta kendisi bile olabilirsin burda millete bulaşıp ban yedirmeye çalışıyosun

atakan’ım bunun cürmü o kadar yok, salla geç

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Rapor xx köy alındı önümüzdeki maçlara bakalım .

Alt yatağı bir rapor klanda canı isteyen atar buraya Zor değil.

Herkes eşit hücumda :) rahatiniza bakin

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Nerede lan atılan tam kamilerin raporları :( Hücum çöp

OffensiveZorba*

Baltacı
hala sidik yarıştırıyorsun ne deseydi adam, özel mesajı attım buraya aferin canım çok güzel mi yaptın deseydi? lafı yediğini hala çeviriyorsun burada git tuvaletine, yediğin lafı taharet musluğu ile birlikte çıkaracak vakte ihtiyacın var ;) daha da benimle muhattap olma her yerden banlanan ama hala yüz bulup gelen tuvalet takımı seni

Ne çeneniz varmış sizinde ha bi susmadınız vır vır her başlıkta alakalı alakasız her yerde siz neyi nerden çıkaracakmışız hayırdır siz kimsiniz de ben böyle bir çabaya gireyim Haktan amcaoğlu sende şunlara prim verme it ürür kervan yürür kimin ne olduğunu herkes biliyor.

Stratejist*

Yasaklı
Ben kami atmamışım nerde benim bu ordular o zaman dur bakim diğer köylere belki nasıl olsa oralarda bizim köy diyip kaçmışlardır :D :D