HUCUM

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Arkadaşlar mevzu davranışlar..

Bakın bende kabul ediyorum aynı hatayı ama burada aynı şeyin başımıza geleceğini düşünmeden birilerinin üstüne giderken yarın aynı şey başımıza geldiğinde sızlanmanın anlamı da kalmıyor. Ben tartışmalara ve polemiğe girmek istemiyorum artık. Ancak bir abimin dediği gibi biri benim nickimi ismimi dilinden düşürmüyorsa o zaman kusura bakmasın "Sahne benim" der. Ağzıma geleni söylerim..

Yetmedi mi artık şu anlamsız tartışmalar bırakın goy goy yapalım.. Zaten dışarı bile doğru düzgün çıkamıyoruz sosyalleşemiyoruz. Birde birbirimize zindan etmeyelim hayatı

angry zeynep

Hafif Atlı
Sinser kendinle çelişiyorsun önce Haktana laf sokuyorsun hiç bir şey söylememişken

Sonra Arkadaşlar lütfen bana laf söylemeyin birbirimizin üstüne gitmiyelim tarzında konuşuyosun

Şunuda ekliyeyim madem cevap verdim

Cevap vermek bu oluyor laf soktuğunu sandığın cevaplara ithafen söyledim bunuda

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Arkadaşlar mevzu davranışlar..

Bakın bende kabul ediyorum aynı hatayı ama burada aynı şeyin başımıza geleceğini düşünmeden birilerinin üstüne giderken yarın aynı şey başımıza geldiğinde sızlanmanın anlamı da kalmıyor. Ben tartışmalara ve polemiğe girmek istemiyorum artık. Ancak bir abimin dediği gibi biri benim nickimi ismimi dilinden düşürmüyorsa o zaman kusura bakmasın "Sahne benim" der. Ağzıma geleni söylerim..

Yetmedi mi artık şu anlamsız tartışmalar bırakın goy goy yapalım.. Zaten dışarı bile doğru düzgün çıkamıyoruz sosyalleşemiyoruz. Birde birbirimize zindan etmeyelim hayatı

Seni böyle mantıklı konuşurken görmek gözlerimi yaşarttı Sinser'cim. Ama sinirli zeynep'in dediği gibi sen birilerine laf atmasan kimse seninle uğraşmaz zaten ;)

Neyse HÜCUM klanlarının rapor kanalı kirlettik biraz kusura bakmasınlar artık

**Küvet**

Yasaklı
:) haktan özgür abi gibi adamın klanında senin gibi bir adam.. Komik olmuş.. Allahtan senide bilen biliyor.Susuyoruz tartışmıyoruz ne dert olmuşuz başkalarına dillerinden düşmüyoruz.. Azıcık susunda oyun oynayın..

boş laf yapma da kim neyimi biliyormuş söylesene? asjhfasşldfkalskf derdimsin sinserr her gece yatmadan önce seni nasıl dövdüğümü hayal ediyorumaslkdjf nimetten sayma kendini ya, özgür abi banlı olmasa sana güzel bi cevap verecekmiste banlıymıs :) önce kuzenin geldi vedat abiden denedi ayarı yedi simdi sen geldin özgür abiden deniyosun, sülalecek ne yiyip içiyosunuz olm siz

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yukarıda ki arkadaşlara istinaden "İsmimi zikretmeyene" cevap vermediğimi söyledim haktan her yerde sinser diye ağlıyor.. EE cevap hakkı doğuyor. Sussun, bende yazmam ona :)

kim neyin ayarını yedi ne içip geliyorsun oglum sen foruma? vedat abiyi senden daha önce tanırım saygımdandır o fotoğrafı kaldırmamı istedi kaldıramadım, ama sen orada çok güzel ayarı yedin, adam oyuncusu çöpte olsa adam bile olmasa, sahip çıkıyor böyle bir klanda barına bildiğine dua edeceğine burada ayak takımı gibi gelip laf yarıştırıyorsun, ve seni ngerçekten hala banlanmaman o kadar garip ki, gerçi yine banlansan yine gelirsin sen takımca

**Küvet**

Yasaklı
Yukarıda ki arkadaşlara istinaden "İsmimi zikretmeyene" cevap vermediğimi söyledim haktan her yerde sinser diye ağlıyor.. EE cevap hakkı doğuyor. Sussun, bende yazmam ona :)

EE tek derdim sensin sinser;););))) hahahhahaksdjf

kim neyin ayarını yedi ne içip geliyorsun oglum sen foruma? vedat abiyi senden daha önce tanırım saygımdandır o fotoğrafı kaldırmamı istedi kaldıramadım, ama sen orada çok güzel ayarı yedin, adam oyuncusu çöpte olsa adam bile olmasa, sahip çıkıyor böyle bir klanda barına bildiğine dua edeceğine burada ayak takımı gibi gelip laf yarıştırıyorsun, ve seni ngerçekten hala banlanmaman o kadar garip ki, gerçi yine banlansan yine gelirsin sen takımca

konuşmanın tamamını atsana buraya? andavala andaval demek ban sebebi değil demekki.. hâla rica etti diyosunhahahahahah lan adam açık açık beni kendine musallat etme demiş bu rica etmek mi? çok çapsız adamsın yemin ederim

hala sidik yarıştırıyorsun ne deseydi adam, özel mesajı attım buraya aferin canım çok güzel mi yaptın deseydi? lafı yediğini hala çeviriyorsun burada git tuvaletine, yediğin lafı taharet musluğu ile birlikte çıkaracak vakte ihtiyacın var ;) daha da benimle muhattap olma her yerden banlanan ama hala yüz bulup gelen tuvalet takımı seni

**Küvet**

Yasaklı
hala sidik yarıştırıyorsun ne deseydi adam, özel mesajı attım buraya aferin canım çok güzel mi yaptın deseydi? lafı yediğini hala çeviriyorsun burada git tuvaletine, yediğin lafı taharet musluğu ile birlikte çıkaracak vakte ihtiyacın var ;) daha da benimle muhattap olma her yerden banlanan ama hala yüz bulup gelen tuvalet takımı seni

arsızlıkta var sende, oynuyosundur umarım bu dünyada bir kere daha vuracağım kafana

kişi kendinden bilir işi diye boşuna dememişler, kaç kere kafama vurdun da bir kere daha kafama vuruyorsun? senin gibi oyunu merkeze koymuyorum gel gönder al köyü canın sağolsun

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
kişi kendinden bilir işi diye boşuna dememişler, kaç kere kafama vurdun da bir kere daha kafama vuruyorsun? senin gibi oyunu merkeze koymuyorum gel gönder al köyü canın sağolsun

Arkadaşım seni tanımam, oyun nickin nedir onu bile bilmem ama, forumdaki her başlıkta, her seferinde başka biriyle bir şekilde tartışmaya giriyorsun :(

Naçizane tavsiyem, oyunun oyna, burada gırgırını yap keyfine bak..

İyi oyunlar..

Dip Not: Lütfen benimle de tartışmaya girme, kibarca düşüncemi söyledim :)

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Arkadaşım seni tanımam, oyun nickin nedir onu bile bilmem ama, forumdaki her başlıkta, her seferinde başka biriyle bir şekilde tartışmaya giriyorsun :(

Naçizane tavsiyem, oyunun oyna, burada gırgırını yap keyfine bak..

İyi oyunlar..

Dip Not: Lütfen benimle de tartışmaya girme, kibarca düşüncemi söyledim :)

Ohoo böyle sallayıp gitmek olmaz , seninle de tartışması lazım :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ohoo böyle sallayıp gitmek olmaz , seninle de tartışması lazım :D

İşte bak sen buna yazınca ona cevap hakkı doğuyor. O cevaplıyor agy cevaplıyor x cevaplıyor (kişiler örnek) ondan sonra her şeyi tartışıyor oluyoruz. Tartışmayalım goy-goy yapalım haydi :D

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
İşte bak sen buna yazınca ona cevap hakkı doğuyor. O cevaplıyor agy cevaplıyor x cevaplıyor (kişiler örnek) ondan sonra her şeyi tartışıyor oluyoruz. Tartışmayalım goy-goy yapalım haydi :D

Lütfen beni karıştırmayınız sayın @SiNSeR, ben görüşümü dile getirdim, arkadaşa da özelden durumu izah ettim..

İyi oyunlar.

rtroxx

Kılıç Ustası
Ne kadar çok karın ağrısı olan varmış arkadaş. Bi dağılın farklı başlıkta aşk yaşayın rapor atsak raporlar kaybolacak. Hadi az bi rahat bırakın başlığı