HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser53035
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Ya ne bu tripleriniz anlamiyorum ki :) insan gibi yaklasiyoruz illa bi laf sokmali dokundurmali seyler. He laf soktun dun omurgami biraktim masanin ustune orda unutmusum. İyi mi , hosuna gitti mi, begendin mi. Cok guzel laf soktun tebrik ederim. Hll spr dwm

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ya ne bu tripleriniz anlamiyorum ki :) insan gibi yaklasiyoruz illa bi laf sokmali dokundurmali seyler. He laf soktun dun omurgami biraktim masanin ustune orda unutmusum. İyi mi , hosuna gitti mi, begendin mi. Cok guzel laf soktun tebrik ederim. Hll spr dwm

Amip olma yolunda çok istikrarlı gidiyosun :D fdkjbgdfkljgndşflkgjdfilkhmhlşöfgmnhklş :D

Luciferr

Dük
Omurgasızlardan mısın :) bütün mesele hakedeni tebrik etmek,benim açımdan hakeden asıl kadrosu hucumun :).İyi günler.

Sıkıya gelemediğinizden mi cinle birlikte silip gittiniz yoksa başka sebepleri de var mıydı ?

Unutma ki dünyada maydonozla 1 vs 1 atmadık. Atsaydık durum daha farklı olabilirdi. Hucumun sonradan savasa katılıp guc dengelerini bozmasıyla kazandık ve anlaşma dogrultusunda da kapatıyoruz. Oyunu bırakanlar dahil, su an 250 kişilik klanda kalan herkes hakketmıstır. İyi geceler

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Hmm içinde olmasam bende kapattım c7 yi :D
Çok şey yapmayın :D

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Hani Bana Bayram tebrik :D iyi Kötü Savaştık :D ReStçiyiz Ama HücumLa da:D MUcuh olduk:D Gerisi .teferruat :D Vedat Abisiz Nice dünyalara :D

DeletedUser59487

Ziyaretçi
Bayram in hiçbir şey demesine gerek yok. Siz hala neyin derdindesiniz ki ? Dünyayı kapatacak olanlar Vedat abiler. Hiç boşuna boş boş muhabbetler yapmayın . İstediğiniz ortamda 1v1 e hazırız . Ayriyeten her kafanıza vurduğumuzda birilerinden yardım bekleyen sizlersiniz. Hala neyin tartışmasını yapıyorsunuz bre? Savaşarak alamadığınız zaferi diplomasiler le alan bi ekipsiniz. Bunu da ayrıca tebrik ettik zaten. Daha fazla boş yapıp Bayram kardeşime boş boş havlamayin. İsiramayacaginizin siz de farkındasınız :D :D

DeletedUser64832

Ziyaretçi
Bu Adanalıların kafasına bitiyorum yeminle pırıl pırıl :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
biten dünya için bu kadar öfke fazla değil mi ?

tebrik eden arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum darısı diğer dünyaların başına :D

**BayRam**

Ağır Atlı
Bayram in hiçbir şey demesine gerek yok. Siz hala neyin derdindesiniz ki ? Dünyayı kapatacak olanlar Vedat abiler. Hiç boşuna boş boş muhabbetler yapmayınpoz . İstediğiniz ortamda 1v1 e hazırız . Ayriyeten her kafanıza vurduğumuzda birilerinden yardım bekleyen sizlersiniz. Hala neyin tartışmasını yapıyorsunuz bre? Savaşarak alamadığınız zaferi diplomasiler le alan bi ekipsiniz. Bunu da ayrıca tebrik ettik zaten. Daha fazla boş yapıp Bayram kardeşime boş boş havlamayin. İsiramayacaginizin siz de farkındasınız :D :D

:) kanka boşver.İnsanları kaale almam ben tebrik edeceğimi tebrik ettim.İlla ki bir gün gene savaşırız bilinmez,o nedenle başarılı oldğunu düşünüp bir başarı saysınlar kendilerince.Hadi iyi geceler beyler.Ölü olan toprağı diriltmeyin daha.:)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bayram öyle böyle şöyle demeye gerek yok adamlar kapattı mı kapattılar cidden sevimsiz duruyonuz la artık ne gerek var şu girdiğini diyologlara bakın. sizde c5 i kapattık diyosunuz burdakilerinde gelip sizde c5 i mi kapatamadınız o zaman desinler ilk okul kavgası gibş

Deadknight

Yasaklı
Halen C7 ye muhabbetimi Canlar.O yada bu şekilde bitti uzatmanın manası yok.Yaz geldi akalım plajlara :D

DeletedUser38381

Ziyaretçi
şu mucuhu hucuma katsalarda dünya hakimiyeti yüzde 99 olsa :D

**BayRam**

Ağır Atlı
Bayram öyle böyle şöyle demeye gerek yok adamlar kapattı mı kapattılar cidden sevimsiz duruyonuz la artık ne gerek var şu girdiğini diyologlara bakın. sizde c5 i kapattık diyosunuz burdakilerinde gelip sizde c5 i mi kapatamadınız o zaman desinler ilk okul kavgası gibş

hasan bir kere ben hiçbir classiği kapatmadım osman abi sil dedi sildim hesabımı,şimdi ben bir şey yazmak için çabalamıyorum farkındaysan,kim ne halt yerse yesin banane.Ben yazımı yazdım çıktım,şimdi istediğinizi yazabilirsiniz.