HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser53035
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53035

Ziyaretçi
hayırlı olsun bşverin barbar opu yapın nasılsa daha 3 aydan fazlası var talha :)

güzel oldu da abi seninle kapatamamak kötü oldu sen nasılsın onu de

çok değerli Hucum üyeleri makara için açtım lütfen kuyruk acısı olanları muhatap almayınız :)

Tebrik eden arkadaşlara da teşekkür ediyorum :))

BEŞİKTAŞ BİRİNCİ HUCUM BİRİNCİ VAR MI ÖTESİ :D :D :D

DeletedUser63655

Ziyaretçi
Tebrikler kapattınız ama gönül isterdi ki böyle düz bir kapatmadan ziyade kalan klanlar savaşsaydı. zaten dünyada eşit bir savaş olmadı hiç. Ancak şöyle yok 2-3 op yaptık dayanamadılar bambam vurduk diyenler daha ismini bile görmediğim birşey yapmamış oyuncular korktular sildiler tarzı konuşunca ne yaşıyorlar anlamıyorum. hücumun sabah akşam bana op yapmasına rağmen tüm hücumun benden aldığı köy sayısı benim hücumdan aldığım köy sayısıyla aynıydı ne hikmetse :) hücumcu oyuncular artık bırak yeter bıktırdın filan derken de çok kolay geliyormuydu size acaba oyun :) bırakmamım sebebi de hücum değildir Deadknight* yavuz abimin hesap sile almasıdır klandan yapılan bir ayıp üzerine. Bırakmasaydım hala benden köy almaya çalışıp patlıyodunuz. Düzgünce savaşıp böyle çocukça konuşmalar yapmayan hücumcuları tebrik ederim aramızdaki savaş güzeldi. Sairalinde -Yersee

DeletedUser64121

Ziyaretçi
Hucum ailesini tebrik ediyorum . Başarılarınızın devamını diliyorum :)