Hucum

• Konuyu başlatan DeletedUser51008
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30275

Ziyaretçi
telefon kayboldu la .d kimsenin numarasi yok oyunuda oynamiom zaten o yüzden alamadım da veremedim de .d

DeletedUser30275

Ziyaretçi
Teşekkürler oyunu bıraktım tamamen bi daha da başlamak istemiyorum :)

DeletedUser30275

Ziyaretçi
en son senin icin gelecem dedim 1 hafta gecmedi hesap sildin be gülüm sanirim w26ydi tam hatirlamiyorum :)

Gelmek istedigim an gelirim demedi deme ;) sende sinir krizi gecirir hesap silersin :)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
gel beklerım senın gıbı bos oyunculardan temızledım klanı varsa cesaretın geldım nıckım budur dıyeceksın :)

yok ben gelıyordumda , tam geldım baktım yoktun, acaba benım ısmımı duyunca mı gıttı? dıye dusunme cocuk sen degıl senın gıbı yuzlerce artıst koşe bucak kacıyor

dedıgım gıbı ben geldım burdayım dersın bende gereken hassasıyetı sana gosterırım..

senın klanın varmı ?

DeletedUser30275

Ziyaretçi
sahiplendigin klani o hale getirmede en cok emegi gecenlerden biri benim bunu sende biliyorsun :)

Niye kizmistin sen yetkini aldim diye mi :) evet kimin cocuk oldugu da belli yetki icin hic bi yerde ben kustum oynamiyorum diye klandan cikip hesap siliyorum demedim :)

Dedigim her seyide yaptim hucumla son serverim dedim w14te oylede oldu oynamadim bi daha ki bunu dedigimde klanin basinda ben vardim hatirliyosundur...

W26 son serverim daha oynamam dedim oynamadim :) yanlis hatirlamiyorsam sen 2 serverde bu dunya son dedin hala oynuyorsun yetiskin adamsin ya bi laf soyleme yada lafinin arkadinda dur ;)

Hadi kendine cici bak :)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
cocugum oldugu zaman oyunu bıraktıgımda klan sıze emanet dedım ,3 ay sonra arkadaslarımı kırmadım bıtık hucum klanını respawn karsısında ustun hale getırdım , respawn savası kaybecek op zamanı yetkı alıp ortalıgı karıstıracaktın .. bu benden ustun oldugunun yada yetkılı oldugun ıcın degıl kurucu zaten kurucunun yetkısını alır

w14 ten sonra w20 de klanın onunde bekledın benı affederde klana alır dıye ama o ısler gectı ancak forumdan yazarsın almıyorum, gıt kımı bılıyorsan cagır :::D

ben oyunu bırakacaktım baktım bu klan senın gıbı capulculara kalacak once onları temızledım sımdı hakedenlere bırakıp gıderız .. oyunu bırakmıs hucum forumunda dolanıyor :))) almayacagımı bıldıgı ıcın benımle aranı yapmaya calısıyorsan o ısler gectı cocuk ..

bak burada bennımle konusurken populer olma pesındesın bununda farkındayım artık sana cvp vermeyecegım burayı kırletmeden arkana bakmadan devam et thumbdown

DeletedUser30275

Ziyaretçi
w20 de hucuma karsi savasirken mi klana almanizi bekliyordum :)

Respawna karsi bitikken sen mi kurtardin vay be 4 mio puandasin yaninda 4 arkadasin var koca klani savasta sen maglup ettin he gulum baska ;)yetki alip ortalik karistiracaksin diyosunda ula hatirlamiyorsun galiba w14 ilk acildigi gunden hesap silinen gune kadar klanin kurucusu da en yetkiliside bendim 3 ay oyuna ara verdim o arada 1 ay sende kalmis kuruculuk 1 ay baktin klani kurtardin aferin sana.d seninle konusurken populer olma pesindeyim demek la ben atakanla muhabbet ederken sen gelmis bana laf atmissin kim kime bulasmis aceba mantik nerde .d

Klani temizledim diyorsun guya bizden sen siliyorum dedin bi tek ozgur abi dil doktu silme diye 4 kisi yaninda geldi siliyorum diye fazla deil 1 hafta icinde ben siliyorum dedim ertesi gun serverden hucum klani hesap sildi bana hala don diyenler var sen en yakin arkasin tarafindan dahi istenmedin bi yerden sonra oda seni cekemedi ;) senin o klanda hala kalmanin tek sebebi klanin eski yonetici tayfasindan hic kimsenin oyunu oynamamasi :)

Simdi canim kisaca yaw he he ;)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
kıme ne anlatıyon herkez herseyın farkındayken burada bos yaygara yapma :) w14 te benden sonra sılmesen zaten sıleceklerdı senın hafıza kaybın var hadı uza dedım yapıstı gıtmıyor :)

o cagıran arkadaslarına da soyle gelecegım ama klana gırebılecekmıyım dıye sor bakalım alabılıyormu .. sunuda soyleyeyım klanda kız yok bosuna gelme arkadas sıtelerı sana daha uygun :::D

DeletedUser49742

Ziyaretçi
o cagıran arkadaslarına da soyle gelecegım ama klana gırebılecekmıyım dıye sor bakalım alabılıyormu .. sunuda soyleyeyım klanda kız yok bosuna gelme arkadas sıtelerı sana daha uygun :::D

Klan meslek lisesi gibi 3 erkeğe 1 erkek düşüyor galiba tt2

DeletedUser51008

Ziyaretçi
cocuk gıt otede oyna, baska dunyada oyna, hucum klanı dıye klan kur kendını lıderı yap ama buradan sana bırsey olmaz ...

Klan meslek lisesi gibi 3 erkeğe 1 erkek düşüyor galiba tt2

sorma bu modeller hep boyle , kız yok dememe ragmmen uzun saclı erkeklere yonelıyorlar belkı döner dıye:::D

DeletedUser30275

Ziyaretçi
kizlarida korkutup kacirdin demek ben varken kiz coktu klanda ;) 15 yasindaki kiza yavsarsan kalmaz tabi ;)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
açıklamanın vakti geldi.o kız sanıp yazdığınız tüm hesaplar benim multilerimdi