Hucum

DeletedUser12293

Ziyaretçi
teşekürler arkadaşlar sonuçta bu oyun muhabbet vede dostlarımzı daha önmli valla onlar olmsaydı çoktan bırakırdım

DeletedUser41769

Ziyaretçi
vallahi katılmıyorum.. özgür abi ne kadar arasak sorsakta ..:) bizi bir aramadınız neyse başarılar...

DeletedUser43475

Ziyaretçi
başarılar özgür abi :) güzel savaşlarınız olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
hucum klanına başarılar dılerım. hucum klanı bölunmuş 3 e dıyorlar ne dıyorsunuz dogrumudur

DeletedUser19623

Ziyaretçi
haha o deilde hucum ismini almadı kimse önceden girip bak şimdi ismide kaptırmışsınız adamlara emanet die bıraktık olaya bak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu xaereomudur nedır öyle bırı varmış hucum klanlarını kuruyormuş cok hızlıymış sen tanııonmu yunus

DeletedUser19623

Ziyaretçi
fakexaereo die birisi var biliyom onu da hızlı olduğu söylenemez hızlandırıcı olmadığı sürece :D

DeletedUser

Ziyaretçi
adam 10 hesapla oynuyormus sence varmıdır buna ımkan o kadar hızlı oynayabılırmı ? hatta hucum klanlarının tum hesapları ona calısıyormus dıyorlar

DeletedUser19623

Ziyaretçi
herkes çalıştığı içiz hızlı olabilirde klan dışı destek vs kapalı olur hata yapar o kadar hızlı girip çıkış yapıosa :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
macerada ki arkadaşlara güzel bir oyun dilerim.

yahu doğu ben pazartesi arıcaktım zaten valla sensiz olumutyum fatih bnide aardıda bn dedim pazatesi arıcam daha aramdığım çok kişi var haber bekliyorlar

pınar canan hucum bölgesınde başlatında ekibi ezik ekibinin kafasına nasıl vuruluyor gör bak :))