Hucum

Kaptanfe

Kılıç Ustası
HUCUM klanları olarak w5-w9-w11-w14 gibi girdiği her dünyada genişleyen kadrosunun büyük bir çoğunluğu olarak w20 ye 18.10.2013 Çarşamba akşamı giriş yapacağız.

Bölge olarak güneydoğu seçilecektir.

Başta bölge klan ve oyuncuları olmak üzere tüm w20 ye hayırlı olsun

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hayırlı olsun herkese vede ekibime :)

başarılar

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Ulan hesaba tolgayla baktık w14 te millet beni unutmuş önüne gelen tolga abi mi diyor :D

Tiny Caterpillar

Mızrakçı
hayırlı olsun basarılar..Eskıya ve Macera klanlarından sonra en sevdıgım klan..3 klanda bu dunyaya geldı..bu dunyanın o yuzden ayrı bır yerı olacak benım ıcın...

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hayırlı olsun basarılar..Eskıya ve Macera klanlarından sonra en sevdıgım klan..3 klanda bu dunyaya geldı..bu dunyanın o yuzden ayrı bır yerı olacak benım ıcın...

evet macera w9 ilk düşan gibi olsakya çok saygıdeğer arkadaşlar vardı gerçekten sonrada iyi mut olduk ama çok seviyeli bir ekipti

DeletedUser12293

Ziyaretçi
az önce konuştuğumuza ters düşecek ama bana başarı dileme yokmu abi size rakip geliyoz:)

hani klan ismi ney :)) başarılar bu arada biliyon biz bölgemizi satımzı her zam direk sölerizki bölgemız hep guneydoğudur tam kadro giriyoz klan başkanımızda engin başkan severimseni

DeletedUser

Ziyaretçi
silmeyiz silmeyiz gelsin :D beni sorsan tanımaz da ben onu yakından takip ederdim.

Platonik aşkımdan bahsediyormuşum gibi oldu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yok silmem abi siz varken benim burda asılmam ne haddime orda takılmaya devam burdada ufaktan gelişiriz:)

ateryy nickin ney w18de bizim klanda:)