HUCUM DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser61441
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61441

Ziyaretçi
profilinde ismi yazan ADAM kadar adam olsaydiniz bos muhabbet dönmezdi burda..

*Akkuyu* Şub 09, 20:53
ustadim hersey icin tesekur ederiz
kusuruuz olduysa affola
guzel zevkli bir savasti
kalin sagilcakla
tebrik ederim
arkadaslarada iletin tebriklerimi

M A Z O T C U Şub 09, 21:08
eyvallah bizde zevk aldık. elinize emeğinize sağlık..

DeletedUser63735

Ziyaretçi
Ulen Mazotcu antilop u 10 kişilik ekibinin 10 nunda hücum destekledi neyin artisliği . 40 k Kılıç mızrak doluydu köyleriniz Gelmiş Ahkam Kesiyor Lale.
Sizin elinize Çoktan verirdik zaten hücum desteklemeseydi. Senin elini geçtik ağzına neyse.

erwl

Milis
ben girdiğim her dünyada senin eline veririm eğer bunu merak edıyorsan tatlım ;) sen merak etme. senin bölgen benim bölgemde kim yendi seni sen onu söyle sana gelipde hucum mu daldı ? benim 10 kisilik ekibimi oyun basından beri kılına zarar veremediniz bos bos konusmayın burda. siz 30 kişi olmuşsunuz bak gel benim 10 kişiyle savasalım cok istiyorsan 1 kere daha eline vereyim senin :))

Sen saldırı alırken falan hücumda mucuhta napıyodun onu anlat hele :D ben tahmin ediyim destek alıyo olabilirsin :D

DeletedUser63735

Ziyaretçi
Başkalarının Şeyiyler Gerdeğe girdiğini kabul ediyorsun yani :)))

erwl

Milis
sizin gibi beyinsizlerle dolmus oyun. hucumdan 15 çiftlik destek aldım 2 gün sonra 10çiftliği yoktu köylerde ama önyardı işte siz korkaklıktan giremediniz, sizin orda 8 savunma köyüm var 80 k mızrak 10 k ağır atlıyı kaydıra kaydıra tüm askerlerınızı erittim ama sizde bunu anlayacak kapasite yoktu. sonuc olarak kaybettiniz üstünde konusmaya gerek var mı ? ayrıca hucum benden baska kimseye destek atmadi laleler sizi :D

Ulan almışsın destek işte neyin tatavasını yapıyosun :D kimde beyin olduğu olmadığı tartışılır , ben tüm savunmamı hücum sınırına destek atmıştım köylerimiz dipdibe bi kere geldin mi kaç köy aldın benden ahah :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Başkalarının Şeyiyler Gerdeğe girdiğini kabul ediyorsun yani :)))

maydanoz klanından kimsenin cinden destek almadığını söylebilir misin ?

uzatmayın konuyu hesap silen klanlara elveda biz önümüze bakıcaz sizde tartışmayı başka kısımda devam ettirin yada bitirin burası Hucum sayfası

DeletedUser63514

Ziyaretçi
siyah kuşağa destek atılmış ben yokken...bakıcı iken hesap geldiğim gibide direk destekler cekildi...bumu derdin :)

sizin gibi beyinsizlerle dolmus oyun. hucumdan 15 çiftlik destek aldım 2 gün sonra 10çiftliği yoktu köylerde ama önyardı işte siz korkaklıktan giremediniz, sizin orda 8 savunma köyüm var 80 k mızrak 10 k ağır atlıyı kaydıra kaydıra tüm askerlerınızı erittim ama sizde bunu anlayacak kapasite yoktu. sonuc olarak kaybettiniz üstünde konusmaya gerek var mı ? ayrıca hucum benden baska kimseye destek atmadi laleler sizi :D

:) Yalanı yesinler laa :D tebrik ederim öncelikle..

Bizzat ben girdim baktım desteklere , destek atan artık multi midir nedir bilmem ( Bunu hesap silmemize ragmen 15 k lık oyuncuların desteklerinin köyümüzde durmasından dolayı söylüyorum amacım b*k atmak değil ) , 6 sar k kılıc mızrak , Yok bilmem mızrak ağır atlı , tek tek takip ettim sana gelen destekleri , desteksizdim deme ..

Ayrıca bos tartısmaya gerek yok . Savas bitti söyle yada böyle yenildik , burada biz kazandık diyen herkes kazanmıstır . Dünya kalanlara hayırlı olsun . Bizim icin dünya bittiğine göre artik Knight a kafam kulagım rahat asılabilirim :D

DeletedUser62786

Ziyaretçi
burada nasl çalıştığı belli olmayan ama kafa yapmış insanlar klavye delikanlılığı yapıyor ya en cok ona uyuz oluyorum oyun icin millete hakaret edenler dün analarına sövüp bugün destekleyenler falan neyse . ya hadi oyunda iyisin ki basarı elde etmedin kazanmadın dalavere cevirmene ragmen . multilerin konustu 1 ay . yetmedi yaptıgın düzenbazlıkların cogu ayyuka cıktı . ona ragmen önündeki adamları yenemedin gittin baska klanlara desteklettin kendini desteklettin gene elde var sıfır . diger taraftan hücum organize sekilde gelerek bunun hazırlıgını da yaparak myrmidonsu dagıtmıstır helal olsn hücumu ekibim adına kutlarım ee ne anlatıyo bu dersen ki dersin kafan basmaz senin bi basarın mı var var da biz mi göremiyoruz neyi kazandın yavrum sen kime neyin havasını basıyorsun anlayabilmis değilim. buraya yazmaktan nefret ediyorum cünkü klavyesi olan yazıyor karsına gecip 2 kelam edemeyecek adamlar . sağlık olsun kazanan hücum ekibini tebrik ederim . bundan sonra oynayacaklara başarılar

DeletedUser51008

Ziyaretçi
ERWL Siz orada zaten mazotcu gili yendiniz klanları dağıldı.
Sonra siz hucuma yöneleceğini anlayınca , hucum Klanıda squattan dağılan ve yeni kurulan akbabayı destekledi.
Bu kadar basit. Anlamak istemıyorlar.

mrmdon savasımız akbaba klanı dagıldıktan sonra olacaktı fakat bıraz acele edıp aramızdakı anlasmayı (mrmdon vs squad- hucum vs anatol .... kuzeydoğu benım ıcın her zaman anatoldu ) bozup akbaba ıle s.a yapılınca bende mrdmdon ıle dıplomasımı notr e cekmek zorunda kaldım cunku mrdon klanı ıle s.a yı sadece squad klanına savas acmalarında kabul edecegımı oyun basında yonetımlerıne ılettım

fılınta kendı dusuncenı yazdın , bende dogru olanı yazdım yanı hucuma yonelecegı gıbı bır dusuncelerı olsada bunun zamanı vardı erken hamle yapmasalardı savasımız yenı baslamıstı ve daha guclu mrmdon ıle savasacaktık . mrmdon klanını tebrık ederım kalıtelı oyunculardan olusan bır klan.

..