hristiyan bayramı ve reklamı konusu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar bizim müslüman bir toplum olmamıza itirazı olan yoktur heralde yaklaşan yılbaşı nedeni ile verilen mesaj aşağıdadır

Yeni yıla hazır mısınız?

14 Aralık tarihinden 31 Aralık gece yarısına kadar Noel Baba forumda gezinecek. Noel Babanın postlarına sakladığımız hediyeleri bul, hediyeleri gördüğün postları sol alt köşedeki ünlem işaretine tıklayarak bildir. Yeni yıla kadar en çok puanı topla ve Premium'ları hesabına aktaralım.

https://forum.klanlar.org/showthread.php?30138-Noel-Baba-Geri-Dönüyor!

Klanlar Türkiye Takımı

şimdi şunu merak ediyorum herne sebeble olursa olsun bizim toplumumuzun aile yapısını bozmak adına hergün çeşitli yayın organlarından tutunda içimizdeki bireyleri ve bunların kullandıkları masum görünen ancak akılsızları kendine çeken tuzakları ve daha neler neler ..... yaptığına şahit oluyoruz bu kadarla kalmalarına bakmıyor birde kendi elimizle reklamlarını yapıyoruz bu hak mıdır ALLAH aşkına hangi gayrimüslim senin benim dini gün ve gecelerimizi milli ve dini bayramlarımızı hatırlayıp hatırlatarak reklamımızı yapmakta koca bir HİÇ hiç bir ülkeninde umurunda değil ama bu gün bakın nefsine köle toplum olmakta avrupayı geçer olduk papazların babası papa hristiyan kızlara tavsiyede bulunuyor müslüman kızlar sizlere çok benzemeye başladı farkınızı ortaya koyun haç kullanın diyor adam rahatsız oluyor haspam bizi küçümsüyor biz hala onlara yalakalık peşindeyiz sizden ricam kalbinde bir parçada olsa iman olan kardeşlerim bu önerime destek versinler

ÖNERİ:TÜRKİYE server lerinde hiç bir şekilde gayri müslim propagandası ve reklamı yapılmasın saygılarımla ...x-men

DeletedUser45265

Ziyaretçi
yılbaşıyla noel farkını bilmeyen arkadaşım yılbaşı etkinliği bu.noel değil.bunların zamanlarını öğren insanlarn neyi ne için yaptığını öğren ondan sonra yorum yaparsın

DeletedUser36103

Ziyaretçi
@x-men

senin dininde hoşgörüde var böyle yaparak islamifobiyi yayıyorsunuz. İslam hoşgörü dini müslüman toplunsun buna kimsenin itirazı yok ama ülkendeki insanlarda müslüman olmayanlarda var. O böyle yapıyor bu böyle yapıyor diye insanları ötekileştirip durmayın sizin bu Statükocu kafanız yüzünden zaten bu ülke bu durumda o,bu,şu diye insanlar ayrılmış pozisyonda. Aç oku kitabını az Kur'anı kerim okumamış insanlarsınız daha acaba kaç tane hayatın boyunca kitap okudun kendi dinini ne kadar biliyorsun diğer dinleri ne kadar biliyorsun kulaptan dolma iki üç tane papaz reklamı haberiyle diğer dinlere yönelik saldırıda bulunuyorsun en son cümlende gayri müslim propagandası ve reklamı yapılmasın demişsin bende senin burada radikal islami kafanı görmek istemiyorum! herkes hür özgür iradesi var oyunda da diyelim ki noel etkinliği oldu ne olacak? sana zararı nedir? hoşgörünü dininden böylemi aldın kitap okumadığını için düşündüm bu arada nerden biliyorsun diyeceksin kitap okuyan bi birey olsan böyle cahil konuşmalar yapıp vatan millet sakarya nidalarıyla statükocu yapıya sahip olmazsın genç yıl 2016 insanlar artık savaş,ayrım görmek istemiyor senin ve senin gibiler yüzünden insanlar dünyada huzursuz biraz hoşgörülü olmayı öğren yılbaşıda tüm dünyaya mal olmuş bi kültür haline gelmiş sen ister kabul et ister kabul etme ve kimseyede zararı yok ayrıca geçen 24 aralıkta kutlu doğum haftasıydı kimse sizin dininize size yönelik birşey demiyor ve çevremdeki müslüman olan arkadaşlarımın kutladım onlarla birlikte mevlüt dinledim oturdum,kur'an okuyorlardı dinledim hoşuma gidiyor millete öyle böyle diyorsunuzda asıl bu islamifobiyi yayan zihniyet sizsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben müslümanım ama kimsenin geleneklerine vs karsı da degilim isteyen istedigine inanır istedigini yapar tartısılmasının bile cok sacma oldugu bir konu diye düsünüyorum

DeletedUser54786

Ziyaretçi
adamın nicki bile x-men yahu bu nasıl tezattır :D elin gavurunun reklamını yapisin bize :p

gunun neşesini bulduk bence :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.