Hocanin pamuğu

• Konuyu başlatan DeletedUser53664
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52861

Ziyaretçi
bysihirli abi ben seni neren tanıyorum ya :) w15'te o hesap başka birinde miydi?

DeletedUser32540

Ziyaretçi
sanmiyorum yillardir sukru abide herhalde hesap..

ilk once olaylar olaylar diye okudum nicki ve murat abi giller sandim :) sonradan caktim cesetin bi parcasi oldugunu acikcasi sevinmistim murat abi geliyor diye :(

Neyse basarilar sizede.

DeletedUser240

Ziyaretçi
Hesap bende evet oradada kisa bir sure oynadim bu dunyada kimseyle konusmuycam zamanimi harciyorsunuz sohbet etmekten yagmaya ckamaz oluyorum sonra gene diyorum iddiam.yok ama yanimdakilerin bay haline uykusuz gecelere hazir olsunlar hayattaki tek sorunum uyku deliksiz sekiz saat uyumayi ozledim :)

DeletedUser53664

Ziyaretçi
kimse için gelmedik kendimiz için burdayız çok farklı isimlerde olacak onuda belirtitimtt1

DeletedUser240

Ziyaretçi
Sen varsan sorun yok abi herkezi yazarsak olmaz supruz olsin gerisi cilgin taco tek gecerim zaten klan ismimizide belirledi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bu klanı cesetle karıstırmamak lazım. oyüzden zevkleri kaçana kadar sağlam bir klan oldukları kesindir. başarılar özellikle azem abi ve ali abiye:)

DeletedUser240

Ziyaretçi
bu klanı cesetle karıstırmamak lazım. oyüzden zevkleri kaçana kadar sağlam bir klan oldukları kesindir. başarılar özellikle azem abi ve ali abiye:)

Sakin karsima cikma o zaman gerci oyuna bakamiyorumda sen cik sana beles koy vericem

DeletedUser

Ziyaretçi
Ceset ailesi çok ama çok büyük bir aile.Fakat son 2 serverde yanımıza sonradan katılmış insan sayısı arttı.Çok ciddi ihanetler gördük.Onun içinde bu serverde sadece on süresi yüksek,oyuna emek veren temel kadroyla başlamaya karar verdik.
Her serverde olduğu gibi,burda da kesinlikle fala klan düşmanımız,filan klan dostumuz diye bir davamız yok.Zaman içerisinde klanların bize karşı tavırlarıyla diplomasimiz şekillenecek.Şuan için oyuncuların büyük bölümü geçmiş serverlerden tanıdığımız arkadaşlarımız,fakat klansal bazda diplomasimiz yok ve bir sürede olmayacaktır.
Bizler butür oyunları eğlenmek için bir araç olarak görüyoruz.Kesinlikle amaç olarak görmüyoruz.
Onun içinde diğer bütün oyuncu arkadaşlarımıza başarılar ve bol eğlenceler diliyoruz.

DeletedUser42651

Ziyaretçi
mkoko değil miydi klan ismi, ben mi yanlış gördüm:)

başarılar bu ekibe, baktım w25'te aktif savaştığımız kişilerin birçoğu klanda bulunuyor ve pasifleri elemişler gibi, yani online süreleri yüksek olacaktır ve yeterli donanıma zaten sahipler, renk katarlar classic dünyasına, başarılar.