Hocanin pamuğu

• Konuyu başlatan DeletedUser53664
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53664

Ziyaretçi
tanıtımı bu isimle açtım ama bu isimle devam etmeyiz :) 25...30 kişi kadarız online tavan yapan oyunculardan kuruluyuz(yada ben öyle zannediyorum) kuzey doğuda başlıyacağız chono ya kendimizi teslim etdik .tüm klanlara başarılar.... daha da ne anlatıyım yeter işte şimdilik...:)

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar,kaan abiler ile uğraşacaksınız sanırım tt2

DeletedUser53664

Ziyaretçi
kimi tutarsak onla uğraşacağız aslında:)çok tavanda olrmuyuz bilmem ama stratejik bi klan olacağımız kesin diyebilirim tüm arkadaşlar full kasmaya geliyoruz

DeletedUser52861

Ziyaretçi
chono'yu speedde görmüştüm sanırım, iyi bir strateji yapacağınıza eminim başarılar.

DeletedUser240

Ziyaretçi
:D cesetden ayrılan kişiler buluryor galiba :)

ceset ten ayrılanlar derken bu kadro biraz derin bir kadro tamamen oyun oynamaya geliyoruz kimseyle bir alıp veremediğimiz yok düşmanda yok bizim için herkez rakip zevk almak için geliyoruz kendi oyunumuzu oynuycaz kesinlikle üst sıraları zorluyacak arkadaşlarımız çıkabilir pes etmeden kurallar el verdiği ölcude oynuycaz kesinlikle iddialıyız kaybedek bir şeyimiz yok neticede....

ceset olayına gelince o klan benim için kadim dostlardan kuruludur saygı cercevesinde oyununu oynayan cok arkadas var lütfen yorumlarınızı bu dogrultuda yapın daha burayı okumayan o kadar deger verdiğimiz abilerimiz varki bunları hak etmiyorlar...

İYİ EGLENCELER ARKADAŞLAR..... Gercekten Eğlendiricez....

DeletedUser17537

Ziyaretçi
ceset ten ayrılanlar derken bu kadro biraz derin bir kadro tamamen oyun oynamaya geliyoruz kimseyle bir alıp veremediğimiz yok düşmanda yok bizim için herkez rakip zevk almak için geliyoruz kendi oyunumuzu oynuycaz kesinlikle üst sıraları zorluyacak arkadaşlarımız çıkabilir pes etmeden kurallar el verdiği ölcude oynuycaz kesinlikle iddialıyız kaybedek bir şeyimiz yok neticede....

ceset olayına gelince o klan benim için kadim dostlardan kuruludur saygı cercevesinde oyununu oynayan cok arkadas var lütfen yorumlarınızı bu dogrultuda yapın daha burayı okumayan o kadar deger verdiğimiz abilerimiz varki bunları hak etmiyorlar...

İYİ EGLENCELER ARKADAŞLAR..... Gercekten Eğlendiricez....

şükrü abi biliyorum :D zaten ondan boyle yazdım kimse verdimiz degeri hak etmiyor

DeletedUser240

Ziyaretçi
klanda ali abin celal emre kadir ben murat abin azem abin cılgın taco ve daha sence kimler olabilir :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
Yorumlari okumadim fakat chono varsa ben biraz cesetler seziyorum...Apo da sizle mi?