Hilekar

'Çöp Kutusu' forumunda LeMonde tarafından 18 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LeMonde

LeMonde Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    mrhblar arkadaşlar. öncelikle Herkezin oynadığı oyuna saygı duyduğumu belirtmek isterim.
    Olayı Kısaca anlatacağım

Kabile savaşlarında oynarken bize Haykocu54 tarafından bir davet geldi.
    davette aynen Şöyle yazıyordu. "Selam Kadir Abi Klanlar Classic açılacak bizimle Beraber oynarmısın diye ben ve 3 arkadaşım klan yeni açılıyor diye kabul ettik. aynı klanda oynamaya başladık. aradan 10-15 gün sonra sürekli madene yüklenmemiz gerektiğini sadece madene ağırlık basmamız söylenildi. dediklerini uyguladık. bir müddet sonra oyunu bırabilirim diye haykocuya söyledik. oda bize Kabile savaşlarındaki Hesabına karşılık köyünüzü bana verin dedi. biz bir müddet düşündük ve sonra bunun oyun olduğunu düşündüğümüz için kabul etmedik. şartları zorlaştırarak kararımızdan vazgeçtik. devam etmeye karar verdik. ama bu sabah itibariyle. Bizi klanlara çağırıp davet eden kişi Haykocu54ün arkadaşı olan AŞK-I Memnu isimli şahıs sabaha karşı benim köyü almıştır, hiç bir gerekçe söylemeden, sorun oalrakta neymiş sirküye cevap vermemişim ondan dolayı köyümü almış. madem sirküye cevap vermemişim neden klanlar ayrılmadan beni klandan atmadınız. o saate kadar her söylenen yapıldıda 2 gün içinde sirküye cevap vermemişim benim köyümü aldılar.

ben o kadar emek verdim o kadar yükselttim madenleri 29 seviyeye asker çıkarmadım. bugün bana yapılan yarın herkeze yapılacak bu konunun peşinide bırakmayacağım. haykocu54ün whatsupp mesajları takas olayları hepsi bende mevcut.

multi hesap kullanan haykocu54 ve Aşkı memnu kendini çok iyi bir oyuncu sanmasın hile ile hurda ile köy alıyorlar. gücleri yetmiyor başka kişilere saldırmayı ancak kendi klanından köy alarak ilerlemeye çalışıyorlar. sessiz kalmayacağım, emek yiyicilerin her zaman karşısında duracağım kim olursa olsun. 1. cilik hile hurda ile olmuyor. bu kişiliklerden utanıyorum. ama kendi kendilerinden utanmıyorlar

söyleceklerim bu kadar ss leride ekleyeceğim.

LEmoNde

2. monatour

monatour Şövalye

Alınan Beğeniler:
    33
    Bu adama, ve bir çok oyuncuya yapılan gerçekten ayıptır acaba vefa klanı buna ne cevap verecek? Merak etme dostum gölge klanı olarak intikamını alıyoruz, ve alacağız

3. Resistance of Mr K.

Resistance of Mr K. Okçu

Alınan Beğeniler:
    316
    Hangi gölge has olan mı çakma olan mı?

4. MTK 136

MTK 136 Casus

Alınan Beğeniler:
    519
    Hocam sizde seviye 29 yaparken hicmi asker basmadiniz en azindan ara atmalik :p

5. monatour

monatour Şövalye

Alınan Beğeniler:
    33
    Twix gibi değil mi? İkisinide dene tarafını seç

6. - S i N S e R -

- S i N S e R - Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    737
    Arkadaşlar konusun da kendilerine göre %100 haklı. Ama oyunsal anlamda bir yaptırım cezası yok malesef. tamamen güvenlerinin acısını çekiyorlar...

7. malili

malili Acemi

Alınan Beğeniler:
    21
    Haykocu 54 haklıdır.
    Bunun aksini idda eden multicidir.
    Böyle olmadığını idda edende multicidir.

SungurAlp bunu beğendi.
  8. Osmanbey06

Osmanbey06 Okçu

Alınan Beğeniler:
    800
    Böyle bi strateji nispi anlamda ilerleme sağlar ama bir dünyada yapar 10 dünyada lafını duyarsın günü kurtara kurtara devam etmek zordur ama bakalım :)

9. Noble Knight

Noble Knight Mızrakçı

Alınan Beğeniler:
    17
    Kimsenin ahı kimsede kalmaz demişler

10. Arcanar

Arcanar Baltacı

Alınan Beğeniler:
    135
    şu durumda yapacak hiç bi şey yok , forumda bunları paylaştığın için ben kendi adıma teşekkür ederim ,bundan sonra dünyaya başladığın insanları iyi seçmeni tavsiye ederim,

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.