HEY GIDI KLAN SAVASLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser64948
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60632

Ziyaretçi
13-14yıl oluyor başlayalı, şimdi yavaşça 12yıllıklar köyleri bana teslim ederse sevinirim...

DeletedUser64948

Ziyaretçi
12 yıllık tecrübe ile Egon bu noktadaysa
12yilllik tecrübe ile bu worldde sıralamada 1. Olsan Egon ne olurdu kim bilir:oops:

yani senin gözünde eskiden oyun dahamı basitti :)şu an daha zor sanırım....bu arada ben konuyu ne diye açtım 1 kişi ile ufak bir münakaşaya girdik ardından 4-5 tanede avukatı çıktı :))) bu yazıdan anca bunu çıkaran kapasitedeki insanlar elbette olacaktiki olduda...son olarak egomu tatmin edeli çok oldu güzel kardeşim benim ... sıra sizlerde sizde birşeyler başarın boş boş konuşacağınıza bal yapmayan arı misali anca zırlıyorsunuz :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Yok be komik geldi arkadaşlar öyle deyince :D yoksa birinci sayfada hakli olduğun yazıyor ama aynısını klanından da yapan o kadar kişi var ki sjhdhdj

ciddi bi post iken komik bi post haline gelmiş ister istemez :D

DeletedUser64948

Ziyaretçi
Yok be komik geldi arkadaşlar öyle deyince :D yoksa birinci sayfada hakli olduğun yazıyor ama aynısını klanından da yapan o kadar kişi var ki sjhdhdj

ciddi bi post iken komik bi post haline gelmiş ister istemez :D

o yazımı yazdığımda klan ismi belirtmemiştimki ilk 20 de 8 tane kendi klanımdan oyuncu vardı...benim belirttiğim 2-3 kişi dışında yazımda hala duruyor ve onu benim klanımda yapan kişiler içinde geçerli ben klan adına değil şahsi görüşümü belirterek bir yazı yazmıştım...neyse olan oldu konu dışında bir çok şey yazıldı :)...Saygıdeğer modun bu yazıyı kaldırmasını rica ediyorum.. kalın sağlıcakla

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Doğru diyorsun abi ben yanlış anladım bugün okuduğumda, oruç vurdu herhalde. Haklisin bence de :)

aslankilic

Hafif Atlı
başkan övme meselesini kimse kabullenmez burada sen klansavaslari.net w1 den berı oynuyor olabılırsın sıralamada 1. de olabılırsın su an ama burada kendini övmekten çok OYUNU OYNAYAN ARKADAŞLARA resmen laf atıyorsun :) hayatında başarılar seni burada tatmin edemedi diye bütün oyuncular adına ben özür dilerim

DeletedUser54093

Ziyaretçi
İlk postun başındaki fragman niye abi o zaman?

venomandxneo

Acemi
Hocam Klansavaslari.net W1 de world birincisi bendim zaten benden daha eski istesen de olamazsın:)

Lütfen bir iddaa da bulunurken araştırarak bulun.

Saygılarımla:)

güzel günler bunlardı :D
gWlD2R.jpg

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Klana üye limiti neden varki sanki tek klan en güzeli :D